Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Vexve Armatury Group posiluje svou pozici v regionu DACH akvizicí Armatury Group GmbH

Vexve Armatury Group získala společnost Armatury Group GmbH, která dosud distribuovala armatury společnosti ARMATURY Group a.s. pro segmenty energetiky, plynu a metalurgie v Rakousku a Německu. Akvizice posiluje přítomnost skupiny Vexve Armatury Group zejména v regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko). Vexve Armatury Group je ve vlastnictví společnosti DevCo Partners, která se aktivně orientuje na dlouhodobý rozvoj špičkových světových firem na vybraných specializovaných trzích.

Vexve Armatury Group získala společnost Armatury Group GmbH (dále jen „AG GmbH“) od zakladatele Davida Stybla. AG GmbH je rakouský distributor armatur, zejména pro vodní energetiku, plynárenský a hutní průmysl. Společnost dosud výhradně dodávala armatury vyráběné v ARMATURY Group a.s. David Styblo a jeho tým budou pokračovat ve svých rolích v rámci skupiny, pan Styblo se stane také významným investorem ve Vexve Armatury Group. Tato transakce dále posiluje pozici Vexve Armatury Group zejména v Rakousku a Německu a zvyšuje blízkost skupiny k západoevropským klientům v širším energetickém segmentu. Provozovny, stávající podnikání a zaměstnanci nejsou akvizicí nijak dotčeni.
“Jsme nadšeni, že můžeme spojit síly se společností Armatury Group GmbH a jejím vysoce zkušeným týmem, se kterým úzce spolupracujeme již více než 10 let. Dalším rozšiřováním našich domácích trhů v západní Evropě můžeme efektivněji sloužit našim zákazníkům a posilovat naši pozici důvěryhodného dodavatele vysoce kvalitních armatur na vybraných koncových trzích,“ říká Jussi Vanhanen, výkonný ředitel společnosti Vexve Armatury Group.

„Náš tým je velmi potěšen, že se oficiálně připojil ke skupině Vexve Armatury Group po tolika letech plodné spolupráce. A co je nejdůležitější, budeme moci do budoucna dále prohlubovat naše vztahy s našimi zákazníky a partnery. Jsem velmi nadšený z příležitostí, které se během desetiletí evropské energetické transformace nabízejí,“ říká David Styblo, generální ředitel společnosti Armatury Group GmbH.

Další informace: Vexve Armatury Group

Jussi Vanhanen, CEO, , Tel. +358 40 5672 458, jussi.vanhanen@vexvearmatury.com

Vexve Armatury Group ve zkratce

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem průmyslových řešení pro kritické podmínky, zejména v energetickém sektoru a energeticky náročných aplikacích. Skupina je známá svou vynikající kvalitou výrobků, rychlými dodacími lhůtami v kombinaci s prvotřídním zákaznickým servisem. Vexve Armatury Group dodává své výrobky do více než 70 zemí a zaměstnává okolo 750 lidí v továrnách ve Finsku, České republice a Německu. Vexve Armatury Group si klade za cíl být lídrem v poskytování klíčových řešení armatur při přechodu na nízkouhlíkovou budoucnost.

DevCo Partners ve zkratce

DevCo Partners je dlouhodobě orientovaný aktivní vlastník a partner, který se věnuje budování předních světových společností na vybraných specializovaných trzích. DevCo Partners poskytuje svým společnostem praktické provozní zdroje, strategickou podporu a významné finanční zdroje na podporu změn v jejich výkonnosti. DevCo Partners je v současné době významným vlastníkem tří globálních lídrů, Vexve Armatury Group, Medix Biochemica a Bluefors.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu