Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Vexve Armatury Group posiluje svou pozici v regionu DACH akvizicí Armatury Group GmbH

Vexve Armatury Group získala společnost Armatury Group GmbH, která dosud distribuovala armatury společnosti ARMATURY Group a.s. pro segmenty energetiky, plynu a metalurgie v Rakousku a Německu. Akvizice posiluje přítomnost skupiny Vexve Armatury Group zejména v regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko). Vexve Armatury Group je ve vlastnictví společnosti DevCo Partners, která se aktivně orientuje na dlouhodobý rozvoj špičkových světových firem na vybraných specializovaných trzích.

Vexve Armatury Group získala společnost Armatury Group GmbH (dále jen „AG GmbH“) od zakladatele Davida Stybla. AG GmbH je rakouský distributor armatur, zejména pro vodní energetiku, plynárenský a hutní průmysl. Společnost dosud výhradně dodávala armatury vyráběné v ARMATURY Group a.s. David Styblo a jeho tým budou pokračovat ve svých rolích v rámci skupiny, pan Styblo se stane také významným investorem ve Vexve Armatury Group. Tato transakce dále posiluje pozici Vexve Armatury Group zejména v Rakousku a Německu a zvyšuje blízkost skupiny k západoevropským klientům v širším energetickém segmentu. Provozovny, stávající podnikání a zaměstnanci nejsou akvizicí nijak dotčeni.
“Jsme nadšeni, že můžeme spojit síly se společností Armatury Group GmbH a jejím vysoce zkušeným týmem, se kterým úzce spolupracujeme již více než 10 let. Dalším rozšiřováním našich domácích trhů v západní Evropě můžeme efektivněji sloužit našim zákazníkům a posilovat naši pozici důvěryhodného dodavatele vysoce kvalitních armatur na vybraných koncových trzích,“ říká Jussi Vanhanen, výkonný ředitel společnosti Vexve Armatury Group.

„Náš tým je velmi potěšen, že se oficiálně připojil ke skupině Vexve Armatury Group po tolika letech plodné spolupráce. A co je nejdůležitější, budeme moci do budoucna dále prohlubovat naše vztahy s našimi zákazníky a partnery. Jsem velmi nadšený z příležitostí, které se během desetiletí evropské energetické transformace nabízejí,“ říká David Styblo, generální ředitel společnosti Armatury Group GmbH.

Další informace: Vexve Armatury Group

Jussi Vanhanen, CEO, , Tel. +358 40 5672 458, jussi.vanhanen@vexvearmatury.com

Vexve Armatury Group ve zkratce

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem průmyslových řešení pro kritické podmínky, zejména v energetickém sektoru a energeticky náročných aplikacích. Skupina je známá svou vynikající kvalitou výrobků, rychlými dodacími lhůtami v kombinaci s prvotřídním zákaznickým servisem. Vexve Armatury Group dodává své výrobky do více než 70 zemí a zaměstnává okolo 750 lidí v továrnách ve Finsku, České republice a Německu. Vexve Armatury Group si klade za cíl být lídrem v poskytování klíčových řešení armatur při přechodu na nízkouhlíkovou budoucnost.

DevCo Partners ve zkratce

DevCo Partners je dlouhodobě orientovaný aktivní vlastník a partner, který se věnuje budování předních světových společností na vybraných specializovaných trzích. DevCo Partners poskytuje svým společnostem praktické provozní zdroje, strategickou podporu a významné finanční zdroje na podporu změn v jejich výkonnosti. DevCo Partners je v současné době významným vlastníkem tří globálních lídrů, Vexve Armatury Group, Medix Biochemica a Bluefors.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023