Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Velvyslanec ČR ve Finsku Adam Vojtěch navštívil ARMATURY Group

Ve čtvrtek 28. dubna 2022 nás v ARMATURY Group navštívili vzácní hosté – velvyslanec České republiky ve Finsku pan Adam Vojtěch a Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje.

Hosty přivítal výkonný ředitel skupiny Vexve Armatury Group Jussi Vanhanen společně s výkonným ředitelem ARMATURY Group Petrem Grohem a Liborem Kremelem, obchodním ředitelem ARMATURY Group.

Předmětem jednání byly vzájemné česko-finské vztahy a spolupráce v rámci skupiny, která je ve vlastnictví DEVCO Partners. Tento významný finský investor se aktivně orientuje na dlouhodobý rozvoj špičkových světových firem, jakou ARMATURY Group bezesporu je, a poskytuje jim praktické provozní zdroje, strategickou podporu a finanční zdroje. ARMATURY Group nedávno využila tyto zdroje pro rozšíření svého obráběcího a svařovacího centra s cílem dále zlepšovat kvalitu svých produktů a zefektivnění výroby.

Součástí návštěvy byla také prohlídka výrobních hal. Hosté si za doprovodu Petra Groha prohlédli výrobní prostory, kde se seznámili s produkty a výrobními možnostmi společnosti. Ocenili především investice do nových technologií, které se právě v ARMATURY Group realizují. V průběhu jednání se hovořilo o strategii skupiny Vexve Armatury Group, nejbližších cílech, investicích do rozvoje a vizi společnosti. 

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023