Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

V Abu Dhabí je tématem energetický ekosystém

Společnost ARMATURY Group se v posledním čtvrtletí tohoto roku představí na dvou velmi významných veletrzích! Již tento týden, od 31. října do 3. listopadu, můžete náš stánek navštívit na veletrhu ADIPEC v Abu Dhabí ve Spojených Arabských Emirátech.

Mezinárodní veletrh ADIPEC 2022 je místem, kde se potkává na 2 200 vystavujících společností a 25 mezinárodních pavilonů vystavujících zemí, aby společně prozkoumali tržní trendy, hledali řešení a obchodovali v celém hodnotovém řetězci v odvětvích souvisejících s průmyslem ropy a plynu. Tématem letošního setkání je světový energetický ekosystém. Stánek společnosti ARMATURY Group najdete v ATRIU, číslo stánku A210.

Na pivo a preclík do Düsseldorfu

Již za měsíc, od 29. listopadu do 1. prosince 2022, se ARMATURY Group bude účastnit veletrhu VALVE WORLD 2022, který se již tradičně koná v německém Düsseldorfu. Výstava se koná každé dva roky, ovšem kvůli přísným covidovým opatřením byl termín výstavy v roce 2020 zrušen. O to více se těšíme na letošní ročník, tím spíše, že se zde poprvé odborné veřejnosti představíme v rámci skupiny Vexve Armatury Group. Na společném stánku představíme našim zákazníkům a partnerům novinky a produkty ARMATURY Group, Vexve a ZMK Technologies. Chceme dát najevo, že jsme jeden tým spojený společnou strategií skupiny Vexve Armatury Group a úsilím maximálně vycházet vstříc potřebám zákazníkům v souladu s požadavky na udržitelný rozvoj. 

VALVE WORLD je mezinárodní výstava specializovaná na průmyslové armatury a příslušenství, v Evropě je jednoznačně největší událostí tohoto zaměření. Účastní se  jí odborníci a zástupci společností působících na trhu průmyslových armatur z celého světa. Firmy zde prezentují nejnovější výrobky, postupy a technologie z mnoha průmyslových odvětví: plynárenství, petrochemického a chemického průmyslu, vodního a odpadního hospodářství, strojírenství, technologie elektráren a ekologické alternativy. 

ARMATURY Group patří mezi tradiční vystavovatele na Valve World a nebude chybět ani letos! Přijďte se podívat na náš stánek č. E27 v hale 3. Budete mít příležitost ochutnat národní speciality ze tří zemí, kteří patří do naší skupiny Vexve Armatury Group. Nebude chybět oblíbený německý nápoj a preclík, české pivo a finská... Neprozradíme ale všechno, raději se budeme těšit na Vaši návštěvu. 

Tak na viděnou v Düsseldorfu! 


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023