Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

V Abu Dhabí je tématem energetický ekosystém

Společnost ARMATURY Group se v posledním čtvrtletí tohoto roku představí na dvou velmi významných veletrzích! Již tento týden, od 31. října do 3. listopadu, můžete náš stánek navštívit na veletrhu ADIPEC v Abu Dhabí ve Spojených Arabských Emirátech.

Mezinárodní veletrh ADIPEC 2022 je místem, kde se potkává na 2 200 vystavujících společností a 25 mezinárodních pavilonů vystavujících zemí, aby společně prozkoumali tržní trendy, hledali řešení a obchodovali v celém hodnotovém řetězci v odvětvích souvisejících s průmyslem ropy a plynu. Tématem letošního setkání je světový energetický ekosystém. Stánek společnosti ARMATURY Group najdete v ATRIU, číslo stánku A210.

Na pivo a preclík do Düsseldorfu

Již za měsíc, od 29. listopadu do 1. prosince 2022, se ARMATURY Group bude účastnit veletrhu VALVE WORLD 2022, který se již tradičně koná v německém Düsseldorfu. Výstava se koná každé dva roky, ovšem kvůli přísným covidovým opatřením byl termín výstavy v roce 2020 zrušen. O to více se těšíme na letošní ročník, tím spíše, že se zde poprvé odborné veřejnosti představíme v rámci skupiny Vexve Armatury Group. Na společném stánku představíme našim zákazníkům a partnerům novinky a produkty ARMATURY Group, Vexve a ZMK Technologies. Chceme dát najevo, že jsme jeden tým spojený společnou strategií skupiny Vexve Armatury Group a úsilím maximálně vycházet vstříc potřebám zákazníkům v souladu s požadavky na udržitelný rozvoj. 

VALVE WORLD je mezinárodní výstava specializovaná na průmyslové armatury a příslušenství, v Evropě je jednoznačně největší událostí tohoto zaměření. Účastní se  jí odborníci a zástupci společností působících na trhu průmyslových armatur z celého světa. Firmy zde prezentují nejnovější výrobky, postupy a technologie z mnoha průmyslových odvětví: plynárenství, petrochemického a chemického průmyslu, vodního a odpadního hospodářství, strojírenství, technologie elektráren a ekologické alternativy. 

ARMATURY Group patří mezi tradiční vystavovatele na Valve World a nebude chybět ani letos! Přijďte se podívat na náš stánek č. E27 v hale 3. Budete mít příležitost ochutnat národní speciality ze tří zemí, kteří patří do naší skupiny Vexve Armatury Group. Nebude chybět oblíbený německý nápoj a preclík, české pivo a finská... Neprozradíme ale všechno, raději se budeme těšit na Vaši návštěvu. 

Tak na viděnou v Düsseldorfu! 


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu