Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Šoupátka velkých světlostí reprezentují ARMATURY Group v Nizozemsku

Společnost ARMATURY Group v roce 2021 obdržela velmi významnou zakázku, a sice na dodávku 23 kusů šoupátek S33.4, v dimenzích od DN 1000 až DN 1400. Zákazníkovi, kterým je společnost TATA Steel v nizozemském Ijmuidenu, byla tato zakázka expedována na konci roku.

Významný projekt na základě spolehlivých dodávek

Získání této zakázky bylo výsledkem několikaletého snažení podpořeného spolehlivými dodávkami v minulosti. Společnost ARMATURY Group pro tuto ocelárnu nedodává poprvé. Již v minulosti dodávala podobná šoupátka přes nizozemského partnera. Na základě dobrých referencí byla ARMATURY Group oslovena jako potencionální dodavatel i pro tento významný projekt, a to přímo koncovým uživatelem.

„První kontakt proběhl již v roce 2018 s českou projekční kanceláří, která akci projekčně zpracovávala. Podařilo se nám do projektu prosadit naše typy armatur. Poté nastalo dlouhé čekání a vyjednávání ohledně financování, následovalo vyhodnocování vlivu projektu na životní prostředí a samozřejmě cenové licitace ze strany zákazníky. Po třech letech se celá snaha vyplatila,“ vzpomíná na začátky projektu vedoucí prodeje pro západní Evropu Petr Bolík.

Pomáháme snížit uhlíkovou stopu

Ocelárna TATA Steel na pobřeží Severního moře patří do skupiny indického koncernu TATA. Konkrétně tento nizozemský závod zaměstnává přibližně 9 000 pracovníků. V rámci strategie Evropské Unie na snížení uhlíkové stopy dala EU a nizozemská vláda ocelárně za úkol buď snížit uhlíkovou stopu, nebo zavřít všechny nevyhovující provozy. Vedení společnosti se rozhodlo akceptovat nové požadavky a schválilo investice do nových vyhovujících technologií, které zajistí do budoucna snížení emisí CO2 a fungování i do dalších let. Jedná se o celou řadu větších či menších projektů v příštích letech a tato právě dokončovaná zakázka je jedním z prvních realizovaných.

Pro více informací: Radim Pochopien, Manažer prodeje - Západní a Východní Evropa | Hutnictví

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023