Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Šoupátka velkých světlostí reprezentují ARMATURY Group v Nizozemsku

Společnost ARMATURY Group v roce 2021 obdržela velmi významnou zakázku, a sice na dodávku 23 kusů šoupátek S33.4, v dimenzích od DN 1000 až DN 1400. Zákazníkovi, kterým je společnost TATA Steel v nizozemském Ijmuidenu, byla tato zakázka expedována na konci roku.

Významný projekt na základě spolehlivých dodávek

Získání této zakázky bylo výsledkem několikaletého snažení podpořeného spolehlivými dodávkami v minulosti. Společnost ARMATURY Group pro tuto ocelárnu nedodává poprvé. Již v minulosti dodávala podobná šoupátka přes nizozemského partnera. Na základě dobrých referencí byla ARMATURY Group oslovena jako potencionální dodavatel i pro tento významný projekt, a to přímo koncovým uživatelem.

„První kontakt proběhl již v roce 2018 s českou projekční kanceláří, která akci projekčně zpracovávala. Podařilo se nám do projektu prosadit naše typy armatur. Poté nastalo dlouhé čekání a vyjednávání ohledně financování, následovalo vyhodnocování vlivu projektu na životní prostředí a samozřejmě cenové licitace ze strany zákazníky. Po třech letech se celá snaha vyplatila,“ vzpomíná na začátky projektu vedoucí prodeje pro západní Evropu Petr Bolík.

Pomáháme snížit uhlíkovou stopu

Ocelárna TATA Steel na pobřeží Severního moře patří do skupiny indického koncernu TATA. Konkrétně tento nizozemský závod zaměstnává přibližně 9 000 pracovníků. V rámci strategie Evropské Unie na snížení uhlíkové stopy dala EU a nizozemská vláda ocelárně za úkol buď snížit uhlíkovou stopu, nebo zavřít všechny nevyhovující provozy. Vedení společnosti se rozhodlo akceptovat nové požadavky a schválilo investice do nových vyhovujících technologií, které zajistí do budoucna snížení emisí CO2 a fungování i do dalších let. Jedná se o celou řadu větších či menších projektů v příštích letech a tato právě dokončovaná zakázka je jedním z prvních realizovaných.

Pro více informací: Radim Pochopien, Manažer prodeje - Západní a Východní Evropa | Hutnictví

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu