Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Rok 2021 pohledem statistik

Jak vypadal rok 2021 v ARMATURY Group? Kam se nejvíce vyváželo a které armatury jsou nejprodávanější? Přesně to vám prozradíme v tomto článku, kde se podíváme na rok 2021 v ARMATURY Group z pohledu statistik.

Rozdělení do segmentů je ten správný krok

Že je rozdělení do segmentů správným krokem, dokazují i výsledky tržeb dle zaměření. Na prvních místech s jasným náskokem 42 % a 40% je plynárenství a energetika, pak následuje hutnictví (11 %). Petrochemie stejně jako ropa a vodárenství uzavřely rok 2021 na úrovni tržeb 3 %, respektive 1 %.

Vítězem roku 2021 je Polsko

Jasným vítězem na pomyslné příčce v TOP destinacích podle tržeb je Polsko. Následuje Česká republika, Ruská federace, Slovenská republika, Rakousko, Německo, Francie, Finsko, Švédsko a TOP 10 uzavírá Nizozemsko.

Kulové kohouty všem vládnou

V tomto případě není o čem pochybovat, kulové kohouty jsou nejprodávanějším produktem ARMATURY Group! V podílu tržeb dle produktů totiž kulové kohouty získaly celých 53 % z celého koláče! Následují je šoupátka s 14 %, klapky s 11 %, hutní armatury byly na 5 % podílu a ventily pak dosáhly prodejů na úrovni 4 %. Ostatní armatury tvořily souhrnně 13 %.

Pro více informací: Zdeněk Vencálek, finanční kontrolor

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023