Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nové kulové kohouty výsledkem synergie Vexve Armatury Group

Společnost ARMATURY Group patří do skupiny Vexve Armatury Group, která nabízí široké portfolio armatur pro rozsáhlé spektrum průmyslových odvětí. ARMATURY Group se zaměřuje na řešení šitá na míru pro plynárenství, energetiku a hutnictví, Vexve dodává armatury do systémů vytápění a chlazení a ZMK Technologies dodává armatury pro petrochemický průmysl. Mezi hnací motory skupiny Vexve Armatury Group patří také i maximální využití synergie mezi jednotlivými společnostmi.

Synergické kulové kohouty

Společnosti ARMATURY Group a Vexve dokončili synergický projekt, který měl za cíl vytvořit nové kulové kohouty na horkou vodu pro použití v teplárenství. Nová produktové řada kulových kohoutů provedení TRUNNION je vyráběna ve velikostech DN 150-1000. Aby bylo možné tyto armatury využít v co nejširší řadě, jsou tyto kulové kohouty navrženy s větší variabilitou. Ať už se jedná o kulové kohouty s plným či redukovaným průtokem, v přírubovém či přivařovací provedení. V plánu je také kulové kohouty vybavovat příslušenstvím dle přání zákazníka, například různými typy pohonů, prodloužení ovládání apod.

Úspěšný tendr

Koncem února letošního roku uspěla společnost VEXVE v tendru na dodávku kulových kohoutů do Rumunska. Na výrobě těchto kulových kohoutů o světlosti DN 1000, PN 25 se podíleli zkušení konstruktéři.  V srpnu se osm kusů dvanáctitunových obrů vydalo na svou cestu do teplárny v Temešváru, kde pomáhají v tomto městě rozvádět teplo do domácností i firem.

Díky nové produktové řadě má nyní Vexve nejširší nabídku armatur pro oblast distribuce tepla.

Pro více informací: Eva Riedlová, obchodní zástupce
Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023