Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nová organizace obchodu – představujeme vedoucí manažery

S novým rokem přišla již dříve zmiňovaná změna v organizaci obchodu v ARMATURY Group. Vedení skupiny Vexve Armatury Group, jejíž součástí ARMATURY Group je, přijalo na jaře roku 2021 novou strategii skupiny na roky 2021-2024. Mezi hlavní body strategie patří přesné vymezení oblastí, ve kterých se skupina bude do budoucna dále rozvíjet. Je to těchto pět průmyslových segmentů: plyn, energetika, hutnictví, teplárenství a petrochemie.

V souvislosti s těmito strategickými závěry došlo v ARMATURY Group od 1. 1. 2022 ke změně v organizaci obchodu, který je nyní rozdělen podle uvedených segmentů. Příprava na tuto změnu začala již na podzim roku 2021 postupným přerozdělením prodejního týmu do tří hlavních skupin – plynárenství, energetika a metalurgie, včetně provedení segmentace zákazníků, přípravy plánů prodejů, plánů obchodních nákladů a rozdělení pracovníků do kanceláří.

Vstříc velkým cílům

Společnost ARMATURY Group má za cíl být jedničkou na trhu střední a východní Evropy, chce se aktivně rozvíjet v západní Evropě a mimo Evropu, chce pokračovat v posilování pozice na trzích Perského zálivu. Hlavním cílem těchto kroků je pak poskytnout zákazníkům lepší obchodní servis, lépe sdílet a využít zkušenost při výrobě a provozu armatur, a celkově být úspěšný v každém segmentu. Spokojenost zákazníka pro nás zůstává prioritou číslo jedna, proto chceme i nadále získávat zpětnou vazbu od našich partnerů. 

Vítězný tým

V rámci nové organizace obchodu vznikla v ARMATURY Group tři nová oddělení, a to dle jednotlivých strategických segmentů. Pojďme si představit vedoucí manažery a ředitele jednotlivých oddělení.

Plyn │GAS

Obchodní ředitel: Ing. Libor Kremel, MBA
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Ing. Michael Slaný
Vedoucí prodeje - Západní Evropa: Ing. Petr Bolík
Vedoucí prodeje - Východní Evropa a SNS: Zbyněk Patschka
Vedoucí prodeje - Zámoří: Mgr. Stanislav Herudek

Hutnictví │ METALLURGY

Obchodní ředitel: Ing. Sami Leinonen
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Zdeněk Kročil
Manažer prodeje Západní a východní Evropa: Radim Pochopien
Manažer prodeje - Východní Evropa a SNS: Bc. Ján Puffler

Energetika │POWER

Obchodní ředitel: Ing. Adam Bajer
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Jaroslav Kocur
Vedoucí prodeje – Západní Evropa a zámoří: Ing. Daniel Přibyla, MBA
Vedoucí prodeje - Východní Evropa a SNS: Petr Boček

Pro více informací: Libor Kremel, obchodní ředitel

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu