Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nová organizace obchodu – představujeme vedoucí manažery

S novým rokem přišla již dříve zmiňovaná změna v organizaci obchodu v ARMATURY Group. Vedení skupiny Vexve Armatury Group, jejíž součástí ARMATURY Group je, přijalo na jaře roku 2021 novou strategii skupiny na roky 2021-2024. Mezi hlavní body strategie patří přesné vymezení oblastí, ve kterých se skupina bude do budoucna dále rozvíjet. Je to těchto pět průmyslových segmentů: plyn, energetika, hutnictví, teplárenství a petrochemie.

V souvislosti s těmito strategickými závěry došlo v ARMATURY Group od 1. 1. 2022 ke změně v organizaci obchodu, který je nyní rozdělen podle uvedených segmentů. Příprava na tuto změnu začala již na podzim roku 2021 postupným přerozdělením prodejního týmu do tří hlavních skupin – plynárenství, energetika a metalurgie, včetně provedení segmentace zákazníků, přípravy plánů prodejů, plánů obchodních nákladů a rozdělení pracovníků do kanceláří.

Vstříc velkým cílům

Společnost ARMATURY Group má za cíl být jedničkou na trhu střední a východní Evropy, chce se aktivně rozvíjet v západní Evropě a mimo Evropu, chce pokračovat v posilování pozice na trzích Perského zálivu. Hlavním cílem těchto kroků je pak poskytnout zákazníkům lepší obchodní servis, lépe sdílet a využít zkušenost při výrobě a provozu armatur, a celkově být úspěšný v každém segmentu. Spokojenost zákazníka pro nás zůstává prioritou číslo jedna, proto chceme i nadále získávat zpětnou vazbu od našich partnerů. 

Vítězný tým

V rámci nové organizace obchodu vznikla v ARMATURY Group tři nová oddělení, a to dle jednotlivých strategických segmentů. Pojďme si představit vedoucí manažery a ředitele jednotlivých oddělení.

Plyn │GAS

Obchodní ředitel: Ing. Libor Kremel, MBA
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Ing. Michael Slaný
Vedoucí prodeje - Západní Evropa: Ing. Petr Bolík
Vedoucí prodeje - Východní Evropa a SNS: Zbyněk Patschka
Vedoucí prodeje - Zámoří: Mgr. Stanislav Herudek

Hutnictví │ METALLURGY

Obchodní ředitel: Ing. Sami Leinonen
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Zdeněk Kročil
Manažer prodeje Západní a východní Evropa: Radim Pochopien
Manažer prodeje - Východní Evropa a SNS: Bc. Ján Puffler

Energetika │POWER

Obchodní ředitel: Ing. Adam Bajer
Vedoucí prodeje - Střední Evropa: Jaroslav Kocur
Vedoucí prodeje – Západní Evropa a zámoří: Ing. Daniel Přibyla, MBA
Vedoucí prodeje - Východní Evropa a SNS: Petr Boček

Pro více informací: Libor Kremel, obchodní ředitel

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023