Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nick Adcock byl jmenován nevýkonným členem správní rady Vexve Armatury Group Oy

Dne 7. září 2022 byl pan Nick Adcock jmenován členem představenstva společnosti Vexve Armatury Group Oy (dále "Vexve Armatury Group", "Skupina", "Společnost"). Pan Adcock dosud působil jako výkonný ředitel divize Trillium Valves & Services (dříve Weir Flow Control) a prezident společností IMI CCI a Bopp & Reuther. V současné době působí jako nezávislý poradce v oblasti měření a regulace. Současně s tímto jmenováním odstoupí z představenstva společnosti Lauri Stadigh, který ve funkci ředitele představenstva působil více než šest let.

"Vexve Armatury Group nadále posiluje svou vedoucí pozici ve vybraných oblastech specializovaných aplikací, které jsou poháněny celosvětovým přechodem k nízkouhlíkové budoucnosti. Rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti Nicka Adcocka v tomto odvětví budou pro představenstvo důležitým přínosem při dělání pokroků na této společné cestě. Jménem celé Skupiny s potěšením vítám Nicka v představenstvu. Zároveň bych rád poděkoval panu Laurimu Stadighovi za jeho velký přínos týmu během jeho působení," říká Kari Lehtinen, předseda představenstva Vexve Armatury Group.

Po tomto jmenování tvoří představenstvo společnosti Kari Lehtinen (předseda), Otto Kukkonen (místopředseda), Tomio Pihkala, Kalle Reponen, Markku Simula a Nick Adcock.

Pro vice informací kontaktujte: 

Vexve Armatury Group

Místopředseda Otto Kukkonen

Mobil: +358 50 346 3487

E-mail: otto.kukkonen@devco.fi

Vexve Armatury Group ve zkratce

Vexve Armatury Group je předním evropským dodavatelem armatur pro kritické provozní podmínky, zejména v energetice a energeticky náročných aplikacích. Skupina je známá svou vynikající kvalitou výrobků, rychlými dodacími lhůtami v kombinaci s prvotřídním zákaznickým servisem. Skupina Vexve Armatury Group dodává své výrobky do více než 70 zemí a zaměstnává přibližně 750 lidí v továrnách ve Finsku, České republice a Německu. Cílem Skupiny je být předním poskytovatelem náročných řešení při dodávkách průmyslových armatur při přechodu na nízkouhlíkovou budoucnost.

DevCo Partners ve zkratce

DevCo je dlouhodobě orientovaný aktivní vlastník a investor, který se věnuje budování předních světových společností na vybraných úzce specializovaných trzích. DevCo poskytuje svým společnostem strategickou podporu, významné provozní a finanční zdroje na podporu zásadních změn v jejich výkonnosti. Společnost DevCo je v současné době vlastníkem tří globálních lídrů v oblasti specializovaných firem: Vexve Armatury Group, Medix Biochemica a Bluefors.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023