Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nick Adcock byl jmenován nevýkonným členem správní rady Vexve Armatury Group Oy

Dne 7. září 2022 byl pan Nick Adcock jmenován členem představenstva společnosti Vexve Armatury Group Oy (dále "Vexve Armatury Group", "Skupina", "Společnost"). Pan Adcock dosud působil jako výkonný ředitel divize Trillium Valves & Services (dříve Weir Flow Control) a prezident společností IMI CCI a Bopp & Reuther. V současné době působí jako nezávislý poradce v oblasti měření a regulace. Současně s tímto jmenováním odstoupí z představenstva společnosti Lauri Stadigh, který ve funkci ředitele představenstva působil více než šest let.

"Vexve Armatury Group nadále posiluje svou vedoucí pozici ve vybraných oblastech specializovaných aplikací, které jsou poháněny celosvětovým přechodem k nízkouhlíkové budoucnosti. Rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti Nicka Adcocka v tomto odvětví budou pro představenstvo důležitým přínosem při dělání pokroků na této společné cestě. Jménem celé Skupiny s potěšením vítám Nicka v představenstvu. Zároveň bych rád poděkoval panu Laurimu Stadighovi za jeho velký přínos týmu během jeho působení," říká Kari Lehtinen, předseda představenstva Vexve Armatury Group.

Po tomto jmenování tvoří představenstvo společnosti Kari Lehtinen (předseda), Otto Kukkonen (místopředseda), Tomio Pihkala, Kalle Reponen, Markku Simula a Nick Adcock.

Pro vice informací kontaktujte: 

Vexve Armatury Group

Místopředseda Otto Kukkonen

Mobil: +358 50 346 3487

E-mail: otto.kukkonen@devco.fi

Vexve Armatury Group ve zkratce

Vexve Armatury Group je předním evropským dodavatelem armatur pro kritické provozní podmínky, zejména v energetice a energeticky náročných aplikacích. Skupina je známá svou vynikající kvalitou výrobků, rychlými dodacími lhůtami v kombinaci s prvotřídním zákaznickým servisem. Skupina Vexve Armatury Group dodává své výrobky do více než 70 zemí a zaměstnává přibližně 750 lidí v továrnách ve Finsku, České republice a Německu. Cílem Skupiny je být předním poskytovatelem náročných řešení při dodávkách průmyslových armatur při přechodu na nízkouhlíkovou budoucnost.

DevCo Partners ve zkratce

DevCo je dlouhodobě orientovaný aktivní vlastník a investor, který se věnuje budování předních světových společností na vybraných úzce specializovaných trzích. DevCo poskytuje svým společnostem strategickou podporu, významné provozní a finanční zdroje na podporu zásadních změn v jejich výkonnosti. Společnost DevCo je v současné době vlastníkem tří globálních lídrů v oblasti specializovaných firem: Vexve Armatury Group, Medix Biochemica a Bluefors.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu