Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Kulový kohout společnosti ARMATURY Group získal na výstavě EXPO-GAS v Polsku ocenění

Ve dnech 26. – 27. dubna 2017 se uskutečnil již 9. ročník výstavy EXPO-GAS v polských Kielcích, na kterém se představila i společnost ARMATURY Group. Výstava se pořádá každé dva roky a schází se zde nejrůznější skupiny vědců a odborníků z oblasti plynárenství, aby diskutovali nad nejnovějšími trendy, inovacemi a technologickými řešeními problematiky tohoto odvětví.

Společnost ARMATURY Group zde prezentovala čtyři své produkty: celosvařované šoupátko S43.3 NPS 8“ Class 600, zpětnou klapku L10 DN 150 PN 100, dvojitý kulový kohout K91.4 NPS 3/4 Class 900 a novinkou letošního roku byl kulový kohout s odjíždějícími sedly K92.32 NPS 16“ Class 600, který získal na následném vyhodnocení výstavy i pořadatelské ocenění.

Společnost ARMATURY Group děkuje všem návštěvníkům stánku! Velmi si vážíme Vašeho zájmu a těšíme se na budoucí spolupráci.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?

Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?

Na poli veletrhů a výstav jsme stále aktivní! Od 14. - 16. března se budeme účastnit konference ASIA 2023 Hydropower & Dams Conference až v daleké Malajsii ve městě Kuala Lumpur. Náš tým ze segmentu Energetiky zde bude mít svůj stánek, tak se nezapomeňte zastavit!
Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?
Nové šoupátko na plyn

Nové šoupátko na plyn

Významným trhem v oblasti plynárenství je polský trh, na který společnost ARMATURY Group úspěšně dodává již řadu let, zejména kulové kohouty typ K92. Kromě kulových kohoutů přicházejí také požadavky na speciální typ šoupátek určených zejména na médium zemní plyn.
Nové šoupátko na plyn
Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska

Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska

V září loňského roku přijala společnost ARMATURY Group zakázku na šoupátka s nestoupajícím vřetenem typu S33.5 a prodloužením ovládání. Tato podmínka od zákazníka byla z důvodu umístění šoupátek v místě, kde je nedostatek prostoru a není možno šoupátka ovládat místně přímo na konci hřídele.
Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska
Kulový kohout 24” za 30 dní!

Kulový kohout 24” za 30 dní!

V říjnu minulého roku přišla od maďarského zákazníka společnosti ARMATURY Group poptávka na výrobu kulového kohoutu K92. 24” Class 600 bez jediné zmínky o požadovaném termínu dodání. O měsíc později se zákazník ozval se zájmem o tento kulový kohout a požadavkem na jeho dodání ještě do konce roku 2022.
Kulový kohout 24” za 30 dní!