Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Kulový kohout 24” za 30 dní!

V říjnu minulého roku přišla od maďarského zákazníka společnosti ARMATURY Group poptávka na výrobu kulového kohoutu K92. 24” Class 600 bez jediné zmínky o požadovaném termínu dodání. O měsíc později se zákazník ozval se zájmem o tento kulový kohout a požadavkem na jeho dodání ještě do konce roku 2022.

Zkrácený termín dodání? Proč ne!

Standartní termín dodání se pohybuje v rozmezí 16-17 týdnů, proto bylo třeba jednat rychle. Prodejní manažer naší společnosti ihned kontaktoval kolegy z oddělení konstrukce, nákupu a výroby a začalo se řešit, zda je v tak krátkém čase možné kulový kohout o těchto specifikacích vyrobit a v jakém provedení. Po konzultaci s kolegy se ukázalo, že jsme schopni ze skladových zásob v daném termínu vyrobit tento kulový kohout ve dvou různých provedeních, nabídka byla tedy poslána zákazníkovi 14. listopadu a po vyjasnění několika skutečností přišla 17. listopadu oficiální objednávka.

Vzhledem ke státnímu svátku a celozávodní dovolené se na zakázce začalo pracovat 21. listopadu. Díky dobré komunikaci vše proběhlo podle plánu a 21. prosince byl kulový kohout expedován k zákazníkovi.

Výrobní čas pod 30 dní

Skutečný výrobní čas byl nakonec rekordní a to pod 30 dní! Veliké díky patří nejen kolegům z výroby, ale také našemu prostředníkovi, firmě Ekosert z Maďarska. Díky naší vzájemné spolupráci se vztah s našimi zákazníky v Maďarsku upevňuje, roste a otevírá nám zajímavé příležitosti a výzvy, jako byla tato „expresní” zakázka.

Pro více informací:

David Vacula, manažer prodeje | Plyn


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023