Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Kulové kohouty pro maďarské zásobníky plynu

Na podzim minulého roku společnost ARMATURY Group hledala nového partnera pro segment Plyn v Maďarsku. Hledání bylo úspěšné a přineslo spolupráci s velmi zkušenou firmou Ekosert.

Společnost Ekosert již dlouhá léta v segmentu plyn působí. Cílem této společnosti je uspokojit potřeby ropného a chemického průmyslu, zásobování plynem a vodou, investice do ochrany životního prostředí a potřebné údržby. Zakladatelé společnosti Ekosert mají více než 40 let zkušeností s průmyslovými armaturami, jejich opravou a technickým poradenstvím.

Po ukázce výrobních prostor společnosti ARMATURY Group, jejich velikosti, čistoty a strojového parku spolupráce s touto maďarskou firmou mohla začít. 

V první zakázce více než 65 kusů armatur

Již v březnu tohoto roku ARMATURY Group obdržela první velkou objednávku na kulové kohouty. Jednalo se o typ K92.14, konkrétně šlo o 65 kusů DN 80; 7 kusů DN 200 a 3 kusy DN 500 PN 100.

Všechny tyto kulové kohouty putovaly k Maďarské firmě MFGT, která pro celé Maďarsko udržuje a zajišťuje podzemní zásobníky plynu a díky svým kapacitám je jednou z největších zásobáren plynu ve střední a východní Evropě. Kohouty byly dodány pro údržbu a výměnu starých kohoutů za nové, k zajišťování toku plynu do zásobníků. Umístěny jsou tak na kritických místech, kde odolávají náročným pracovním podmínkám. 

Jednalo se o první větší zakázku pro tohoto koncového uživatele a díky jejímu úspěchu společnost věří, že tato zakázka nebyla poslední a další budou v brzké době následovat.

Pro více informací: David Vacula, manažer prodeje | Plyn


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Také v letošním roce jsme se vydali na největší výstavu v oblasti energetiky, na ADIPEC probíhající od 2. do 5. října v Abú Dhabí. Jde o jednu z nejvýznamnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu na světě a společnost ARMATURY Group u toho nemohla chybět.
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023