Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Kulové kohouty AG až v dalekém Pákistánu

V květnu letošního roku získala společnost ARMATURY Group zakázku na výrobu šesti kusů kulových kohoutů K92 pro druhou největší pákistánskou společnost zabývající se výstavbou infrastruktury pro přepravu zemního plynu.

Pákistánský trh

Za posledních několik let společnost ARMATURY Group realizovala na pákistánském trhu již řadu dodávek kulových kohoutů. ARMATURY Group se tímto podařilo získat na tamním trhu dobré renomé a s tím spojenou pozici. 

Pro další z řady těchto tendrů, vypsaných druhou největší pákistánskou firmou zabývající se výstavbou infrastruktury pro přepravu zemního plynu Sui Southern Gas Company Ltd., se sídlem v Karáčí, bylo vyrobeno, a po úspěšné finální přejímce začátkem října, také expedováno šest celosvařovaných kulových kohoutů v provedení trunnion K92.24 NPS 30“ class 600.

I přes počáteční obtížnější komunikaci zprostředkovanou agentem společnosti ARMATURY Group v této zemi, byla zakázka bezproblémová a vše bylo vyrobeno a expedováno v termínu.

Instalace kulových kohoutů

Poté, co kulové kohouty dorazí na místo stavby, budou nejpozději v průběhu února zabudovány do potrubní větve plynovodu o celkové délce 127 km. Tato větev navazuje na neustále se rozvíjející síť již fungujícího plynovodu. Konkrétně povede z měřící stanice na východě největšího města země Karáčí v provincii Sindh do Paklandu. Finální přepravní kapacita celé větve by měla po testovací fázi dosáhnout až 600 milionů kubických stop za den, což  je pro představu asi necelých 17 mil. metrů krychlových.

Spolupráce s agentem společnosti v Pákistánu se dále rozvíjí a společnost ARMATURY Group doufá, že v nastoleném trendu bude i nadále pokračovat. 

Pro více informací:

Ivo Dominik, manažer prodeje | Plyn


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023