Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Které výstavy stojí za to aneb vítejte v Abú Dhabí

Minulý rok se nesl ve znamení pandemie COVID-19, která zapříčinila mimo jiné i zrušení mnoha konferencí a veletrhů. Situace se pomalu obrací k lepšímu na obou stranách, a tak se zaměstnanci ARMATURY Group vypravili na své první veletrhy letošního roku. V září to byly hned dvě události v Polsku.

Sympozium Energetyka Bełchatów

Ve dnech 6. – 7. září proběhlo v polském městě Belchatow za aktivní účasti ARMATURY Group 23. Sympozium Energetyka Bełchatów. Tato významná akce je pravidelným setkáním představitelů polské energetické obce a jejich významných dodavatelů, mezi které zajisté společnosti spojené ve skupině Vexve Armatury Group již brzy budou patřit. Mezi hlavní témata sympozia patřila současná a budoucí situace v polském a evropském energetickém sektoru, vize a předpoklady dalšího směřování evropské energetiky. 

V průběhu dvou dnů proběhla řada přednášek, seminářů a diskusních panelů. Za skupinu Vexve Armatury Group vystoupili s přednáškami Pawel Romanek za VEXVE a Michael Slaný za ARMATURY Group. Ti seznámili posluchače se strukturou a strategií skupiny, představili jednotlivé produkty společností a podělili se i o novinky týkající se celé skupiny. O přestávkách mezi semináři a přednáškami měli pak možnost v rámci výstavy, která byla součástí areálu přednáškových sálů, spolu s dalším členem týmu Alešem Bitomským, aktivně představit skupinu i jednotlivé společnosti individuálním zákazníkům a seznámit je s výrobky, službami a používanými technologiemi. 

Akce byla pilotní výstavní prezentací společností ARMATURY Group a VEXVE a navázala na společná jednání u mnoha společností polské energetiky a teplárenství. Věříme, že tyto aktivity spolu s ostatními kroky významně podpoří účast ARMATURY Group na rozvoji a budování nové polské energetické soustavy, která společně s ostatními zeměmi EU plánuje v následujících letech přechod od emisních zdrojů ke zdrojům nízkoemisním a obnovitelným. 

Výstava EXPO-GAS Kielce

Ve dnech 15. – 16.  září se společnost ARMATURY Group zúčastnila spolu se svým zástupcem pro polský plynárenský trh, firmou ARMA-POL, výstavy EXPO-GAS v polských Kielcích. Výstava má v oblasti polského plynárenství význačné místo a setkávají se zde každé dva roky společnosti jako PGNiG, GAZ SYSTEM a další, které jsou nositeli investic. K nim se řadí význační generální dodavatelé, realizační společnosti a dodavatelé komponentů, tedy firmy, které se účastní plynofikace Polska a Evropy a které se chtějí prostřednictvím této události zviditelnit na plynárenském trhu. Výstava dává možnost představit firmu, navázat osobní kontakty, získat informace a diskutovat možnosti spolupráce. ARMATURY Group představila na svém stánku kulový kohout s odjíždějícími sedly typ K92.32 AG, který odborná porota ocenila medailí a diplomem za exponát EXPO-GAS 2021. 

Hodnocení a doporučení návštěvníků směrem ke společnosti ARMATURY Group, nabyté kontakty a obchodní informace získané z obou akcí, to vše je součástí pilířů pro určení směru dalšího vývoje a stanovení plánu prodeje na polském trhu pro další léta.

ADIPEC Abú Dhabí

Společnost ARMATURY Group se chystá představit i na veletrhu ADIPEC 2021 v Dubaji, který se bude konat 15. – 18. 11. Přijďte se i vy seznámit s novinkami společnosti a jejím portfoliem průmyslových armatur. Zaměstnanci ARMATURY Group se na Vás budou těšit na stánku č. 5330.  ADIPEC je nejvýznamnější světovou výstavou a konferencí zaměřenou na firmy působící a dodávající do sféry těžby, zpracování a distribuce ropy a plynu. Dominantou expozice ARMATURY Group bude žlutý kulový kohout typ K92.4 v celosvařovaném, přivařovacím provedení ve světlosti DN 700. Účast na této výstavě je jednou z aktivit naplňující strategii firmy s cílem prosadit se na trzích Blízkého východu.

Pro více informací:
Michael Slaný, vedoucí prodeje Polsko
Vladimíra Václavíková, vedoucí marketingu


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu