Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Které výstavy stojí za to aneb vítejte v Abú Dhabí

Minulý rok se nesl ve znamení pandemie COVID-19, která zapříčinila mimo jiné i zrušení mnoha konferencí a veletrhů. Situace se pomalu obrací k lepšímu na obou stranách, a tak se zaměstnanci ARMATURY Group vypravili na své první veletrhy letošního roku. V září to byly hned dvě události v Polsku.

Sympozium Energetyka Bełchatów

Ve dnech 6. – 7. září proběhlo v polském městě Belchatow za aktivní účasti ARMATURY Group 23. Sympozium Energetyka Bełchatów. Tato významná akce je pravidelným setkáním představitelů polské energetické obce a jejich významných dodavatelů, mezi které zajisté společnosti spojené ve skupině Vexve Armatury Group již brzy budou patřit. Mezi hlavní témata sympozia patřila současná a budoucí situace v polském a evropském energetickém sektoru, vize a předpoklady dalšího směřování evropské energetiky. 

V průběhu dvou dnů proběhla řada přednášek, seminářů a diskusních panelů. Za skupinu Vexve Armatury Group vystoupili s přednáškami Pawel Romanek za VEXVE a Michael Slaný za ARMATURY Group. Ti seznámili posluchače se strukturou a strategií skupiny, představili jednotlivé produkty společností a podělili se i o novinky týkající se celé skupiny. O přestávkách mezi semináři a přednáškami měli pak možnost v rámci výstavy, která byla součástí areálu přednáškových sálů, spolu s dalším členem týmu Alešem Bitomským, aktivně představit skupinu i jednotlivé společnosti individuálním zákazníkům a seznámit je s výrobky, službami a používanými technologiemi. 

Akce byla pilotní výstavní prezentací společností ARMATURY Group a VEXVE a navázala na společná jednání u mnoha společností polské energetiky a teplárenství. Věříme, že tyto aktivity spolu s ostatními kroky významně podpoří účast ARMATURY Group na rozvoji a budování nové polské energetické soustavy, která společně s ostatními zeměmi EU plánuje v následujících letech přechod od emisních zdrojů ke zdrojům nízkoemisním a obnovitelným. 

Výstava EXPO-GAS Kielce

Ve dnech 15. – 16.  září se společnost ARMATURY Group zúčastnila spolu se svým zástupcem pro polský plynárenský trh, firmou ARMA-POL, výstavy EXPO-GAS v polských Kielcích. Výstava má v oblasti polského plynárenství význačné místo a setkávají se zde každé dva roky společnosti jako PGNiG, GAZ SYSTEM a další, které jsou nositeli investic. K nim se řadí význační generální dodavatelé, realizační společnosti a dodavatelé komponentů, tedy firmy, které se účastní plynofikace Polska a Evropy a které se chtějí prostřednictvím této události zviditelnit na plynárenském trhu. Výstava dává možnost představit firmu, navázat osobní kontakty, získat informace a diskutovat možnosti spolupráce. ARMATURY Group představila na svém stánku kulový kohout s odjíždějícími sedly typ K92.32 AG, který odborná porota ocenila medailí a diplomem za exponát EXPO-GAS 2021. 

Hodnocení a doporučení návštěvníků směrem ke společnosti ARMATURY Group, nabyté kontakty a obchodní informace získané z obou akcí, to vše je součástí pilířů pro určení směru dalšího vývoje a stanovení plánu prodeje na polském trhu pro další léta.

ADIPEC Abú Dhabí

Společnost ARMATURY Group se chystá představit i na veletrhu ADIPEC 2021 v Dubaji, který se bude konat 15. – 18. 11. Přijďte se i vy seznámit s novinkami společnosti a jejím portfoliem průmyslových armatur. Zaměstnanci ARMATURY Group se na Vás budou těšit na stánku č. 5330.  ADIPEC je nejvýznamnější světovou výstavou a konferencí zaměřenou na firmy působící a dodávající do sféry těžby, zpracování a distribuce ropy a plynu. Dominantou expozice ARMATURY Group bude žlutý kulový kohout typ K92.4 v celosvařovaném, přivařovacím provedení ve světlosti DN 700. Účast na této výstavě je jednou z aktivit naplňující strategii firmy s cílem prosadit se na trzích Blízkého východu.

Pro více informací:
Michael Slaný, vedoucí prodeje Polsko
Vladimíra Václavíková, vedoucí marketingu


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023