Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Konference HUTNÍK 2022 aneb co nového ve světě hutnictví

Setkání huťařů má v ARMATURY Group svou tradici. Po několikaleté přestávce se tato událost mohla opět uskutečnit. Konference HUTNÍK 2022 na téma „Speciální armatury do hutních provozů, jejich provoz a údržba v praxi“ se konala 16. června 2022 ve společnosti ARMATURY Group a v prostorách restaurace Panský mlýn. Cílem této akce bylo představit novinky v oblasti speciálních a hutních armatur, seznámit s nabízeným sortimentem společnosti, ukázat výrobní kapacity a investice do moderního strojového parku. V neposlední řadě tato událost nabídla jedinečnou příležitost k výměně zkušeností z provozu hutních armatur mezi účastníky konference.

Vše začalo prohlídkou výrobních hal

Celá konference byla rozdělena do dvou částí, v ranních hodinách započala v zasedacích místnostech v ARMATURY Group. Zde proběhla registrace, seznámení s bezpečnostními pokyny a následné přivítání, kterého se ujal Sami Leinonen, obchodní ředitel segmentu Hutnictví a Zdeněk Kročil, vedoucí prodeje Střední Evropy. Následovala dvouhodinová prohlídka výrobních hal, technologického zázemí a vybavení výrobního závodu ARMATURY Group. Účastníci ocenili moderní vybavenost, čistotu a bezpečnost pracovního prostředí. Rovněž nahlédli na rozpracovanost výrobních zakázek a živě se zajímali o obchodní případy, které směřují právě do jejich závodů.

Konference plná hutních novinek

Druhá část celé konference se přesunula do nedaleké restaurace Panský mlýn v Opavě, kde po chutném obědě následoval blok prezentací a diskusí. Jako první se slova se svou prezentací ujal Zdeněk Kročil, který představil slovem i obrazem celou společnost, a také tým odborníků a konstruktérů pro segment hutnictví.  

Následně se svou prezentací zacílenou na téma: „Vývoj, novinky, a zkušenosti s výrobou hutních armatur“ vystoupil technický ředitel, Petr Heider, který účastníkům představil výrobní možnosti hutních armatur v ARMATURY Group, jejich vývoj a také novinky z daného sortimentu. 

Po krátké pauze plné kávy a koláčků, dostali příležitost hosté, zástupci hutních společností. Velice zajímavou prezentaci si připravili pánové Marián Pietrzyk a Michal Bouček z Třineckých železáren. Informovali o průběhu výstavby nového ohřívače větru č.62 a připravovaných investicích v následujícím období. Velice poutavou prezentaci doplnili o zajímavou fotodokumentaci.

Poděkování a bowlingový turnaj

Oficiální část konference ukončil Sami Leinonen, který poděkoval všem hostů i organizátorům konference za účast. Zároveň také ujistil obchodní partnery, že společnost ARMATURY Group si váží spolupráce a buduje se svými klienty dlouhodobý pracovní vztah. Třešničkou na pomyslném dortu byla slavnostní večeře a bowlingový turnaj. Po celý den probíhalo spoustu diskusí a dialogů, panovala přátelská atmosféra a každý si odnášel z konference spoustu myšlenek a podnětů pro další spolupráci.

Konference se zúčastnili zástupci hutních závodů a projekčních organizací z České a Slovenské republiky. Konkrétně údržbáři vysokých pecí z Třineckých železáren, U.S. Steel Košice, TERMOSTAV – MRÁZ a z projekčních firem BKB Metal, PAUL WURTH a ENEXIS.

Pro více informací: Zdeněk Kročil, vedoucí prodeje Střední Evropy | Hutnictví


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Také v letošním roce jsme se vydali na největší výstavu v oblasti energetiky, na ADIPEC probíhající od 2. do 5. října v Abú Dhabí. Jde o jednu z nejvýznamnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu na světě a společnost ARMATURY Group u toho nemohla chybět.
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023