Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Konference HUTNÍK 2022 aneb co nového ve světě hutnictví

Setkání huťařů má v ARMATURY Group svou tradici. Po několikaleté přestávce se tato událost mohla opět uskutečnit. Konference HUTNÍK 2022 na téma „Speciální armatury do hutních provozů, jejich provoz a údržba v praxi“ se konala 16. června 2022 ve společnosti ARMATURY Group a v prostorách restaurace Panský mlýn. Cílem této akce bylo představit novinky v oblasti speciálních a hutních armatur, seznámit s nabízeným sortimentem společnosti, ukázat výrobní kapacity a investice do moderního strojového parku. V neposlední řadě tato událost nabídla jedinečnou příležitost k výměně zkušeností z provozu hutních armatur mezi účastníky konference.

Vše začalo prohlídkou výrobních hal

Celá konference byla rozdělena do dvou částí, v ranních hodinách započala v zasedacích místnostech v ARMATURY Group. Zde proběhla registrace, seznámení s bezpečnostními pokyny a následné přivítání, kterého se ujal Sami Leinonen, obchodní ředitel segmentu Hutnictví a Zdeněk Kročil, vedoucí prodeje Střední Evropy. Následovala dvouhodinová prohlídka výrobních hal, technologického zázemí a vybavení výrobního závodu ARMATURY Group. Účastníci ocenili moderní vybavenost, čistotu a bezpečnost pracovního prostředí. Rovněž nahlédli na rozpracovanost výrobních zakázek a živě se zajímali o obchodní případy, které směřují právě do jejich závodů.

Konference plná hutních novinek

Druhá část celé konference se přesunula do nedaleké restaurace Panský mlýn v Opavě, kde po chutném obědě následoval blok prezentací a diskusí. Jako první se slova se svou prezentací ujal Zdeněk Kročil, který představil slovem i obrazem celou společnost, a také tým odborníků a konstruktérů pro segment hutnictví.  

Následně se svou prezentací zacílenou na téma: „Vývoj, novinky, a zkušenosti s výrobou hutních armatur“ vystoupil technický ředitel, Petr Heider, který účastníkům představil výrobní možnosti hutních armatur v ARMATURY Group, jejich vývoj a také novinky z daného sortimentu. 

Po krátké pauze plné kávy a koláčků, dostali příležitost hosté, zástupci hutních společností. Velice zajímavou prezentaci si připravili pánové Marián Pietrzyk a Michal Bouček z Třineckých železáren. Informovali o průběhu výstavby nového ohřívače větru č.62 a připravovaných investicích v následujícím období. Velice poutavou prezentaci doplnili o zajímavou fotodokumentaci.

Poděkování a bowlingový turnaj

Oficiální část konference ukončil Sami Leinonen, který poděkoval všem hostů i organizátorům konference za účast. Zároveň také ujistil obchodní partnery, že společnost ARMATURY Group si váží spolupráce a buduje se svými klienty dlouhodobý pracovní vztah. Třešničkou na pomyslném dortu byla slavnostní večeře a bowlingový turnaj. Po celý den probíhalo spoustu diskusí a dialogů, panovala přátelská atmosféra a každý si odnášel z konference spoustu myšlenek a podnětů pro další spolupráci.

Konference se zúčastnili zástupci hutních závodů a projekčních organizací z České a Slovenské republiky. Konkrétně údržbáři vysokých pecí z Třineckých železáren, U.S. Steel Košice, TERMOSTAV – MRÁZ a z projekčních firem BKB Metal, PAUL WURTH a ENEXIS.

Pro více informací: Zdeněk Kročil, vedoucí prodeje Střední Evropy | Hutnictví


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu