Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Klapky z výrobních hal ARMATURY Group opět podpoří zelenou energii

Společnost ARMATURY Group vyrobila tři kusy uzavíracích klapek o jmenovité světlosti od 1800 mm po 2000 mm pro filipínskou vodní elektrárnu. Klapky typu L32.71 pro PN 10 a PN 6 budou sloužit jako uzavírací armatury k úplnému otevření nebo uzavření průtoku pracovní kapaliny v potrubním systému.

Společnost GUGLER Water Turbinex GmbH podepsala smlouvu se společností Kiangan Mini Hydro Corporation na návrh, dodávku, instalaci a uvedení do provozu Francisových turbín. Francisova turbína nese své jméno po Jamesi B. Francisovi, který v roce 1849 vyvinul tento typ vodních turbín. V dnešní době patří tyto turbíny v energetice mezi nejpoužívanější a využívají se k výrobě elektrické energie ve vodních elektrárnách.

Cílovou destinací jsou Filipíny

Právě pro tyto Francisovi turbíny dodala společnost ARMATURY Group své klapky, které budou zabudovány ve vodní elektrárně na Filipínách. Elektrárna se nachází v blízkosti řek Asin a Hungduan. Pracovním médiem bude říční voda.

Společnost GUGLER Water Turbines GmbH je předním dodavatelem nejmodernější turbínové techniky, dodávající všechny typy Francisových, Kaplanových a Peltonových turbín a souvisejících elektromechanických zařízení pro malé a střední vodní elektrárny. GUGLE Water Turbines GmbH také dodává v celosvětovém měřítku speciální turbíny, jako jsou například mikroturbíny, kontejnerové, sifonové turbíny či turbíny pro potrubí s pitnou vodou.  

Pro více informací: Erwin Fuchs-Fuchs, manažer prodeje | PLYN

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu