Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Klapky z výrobních hal ARMATURY Group opět podpoří zelenou energii

Společnost ARMATURY Group vyrobila tři kusy uzavíracích klapek o jmenovité světlosti od 1800 mm po 2000 mm pro filipínskou vodní elektrárnu. Klapky typu L32.71 pro PN 10 a PN 6 budou sloužit jako uzavírací armatury k úplnému otevření nebo uzavření průtoku pracovní kapaliny v potrubním systému.

Společnost GUGLER Water Turbinex GmbH podepsala smlouvu se společností Kiangan Mini Hydro Corporation na návrh, dodávku, instalaci a uvedení do provozu Francisových turbín. Francisova turbína nese své jméno po Jamesi B. Francisovi, který v roce 1849 vyvinul tento typ vodních turbín. V dnešní době patří tyto turbíny v energetice mezi nejpoužívanější a využívají se k výrobě elektrické energie ve vodních elektrárnách.

Cílovou destinací jsou Filipíny

Právě pro tyto Francisovi turbíny dodala společnost ARMATURY Group své klapky, které budou zabudovány ve vodní elektrárně na Filipínách. Elektrárna se nachází v blízkosti řek Asin a Hungduan. Pracovním médiem bude říční voda.

Společnost GUGLER Water Turbines GmbH je předním dodavatelem nejmodernější turbínové techniky, dodávající všechny typy Francisových, Kaplanových a Peltonových turbín a souvisejících elektromechanických zařízení pro malé a střední vodní elektrárny. GUGLE Water Turbines GmbH také dodává v celosvětovém měřítku speciální turbíny, jako jsou například mikroturbíny, kontejnerové, sifonové turbíny či turbíny pro potrubí s pitnou vodou.  

Pro více informací: Erwin Fuchs-Fuchs, manažer prodeje | PLYN

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023