Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Jmenování ve Vexve Armatury Group 

Skupina Vexve Armatury Group v rámci posílení svého managementu a realizace strategie provedla dvě nová jmenování do vedoucích funkcí. Ingo Leufgen byl jmenován ředitelem pro segmenty petrochemie a hutnictví. Sami Leinonen byl jmenován provozním ředitelem.

Vexve Armatury Group je předním evropským dodavatelem armatur pro pět zákaznických segmentů: teplárenství, plynárenství, energetika, petrochemie a metalurgie. Díky těmto novým jmenováním zdokonalíme naše obchodní aktivity, využijeme naši prvotřídní provozní základnu a umožníme systematický rozvoj našich týmů a zaměstnanců. 

 Ingo Leufgen byl jmenován ředitelem segmentů pro petrochemii a metalurgii. Ingo bude rovněž působit jako spoluředitel společnosti ZMK Technologies GmbH a bude sídlit především v německém Niederzieru.

Ingo přichází ze společnosti Neles/Valmet a má více než 16 let zkušeností v oboru armatur, začínal v oblasti technického prodeje, přešel k řízení prodeje v Německu a sousedních zemích a také k rozvoji servisních služeb. V poslední době působil jako viceprezident produktového centra pro pohony.

"Příležitost připojit se ke skupině Vexve Armatury Group je skvělá a já pevně věřím ve strategické směřování skupiny. Jsem nadšený z lidí, které zde potkám, a velmi se těším na spolupráci s novým týmem a našimi zákazníky."

Posílení činností skupiny

Vexve Armatury Group má jedinečnou provozní základnu se dvěma továrnami ve Finsku, jednou v České republice a jednou v Německu. Abychom plně využili jejich schopností a systematicky rozvíjeli naše zaměstnance, budou všechny provozy - to znamená výroba, produktový management, konstrukce a nákup - organizovány do jednoho týmu.  Za tímto účelem byl Sami Leinonen jmenován provozním ředitelem (COO) Vexve Armatury Group. Sami bude zároveň působit jako výkonný ředitel společnosti ARMATURY Group a.s. a bude sídlit především v Dolním Benešově v České republice.

Sami nastoupil do Vexve Armatury Group v roce 2021 jako ředitel segmentu hutnictví. Má 20 let zkušeností s vedením výroby, dodavatelského řetězce a managementu v několika průmyslových odvětvích a různých evropských zemích.

"Jsem opravdu nadšený, že mohu být součástí vítězného týmu. Svou dosavadní cestu ve Vexve Armatury Group jsem si užil a věřím, že společně s celou skupinou jsme schopni dosáhnout provozní dokonalosti ve všech našich segmentech."  

Další jmenování v organizaci Vexve Armatury Group

Rüdiger Klein byl jmenován technickým ředitelem společnosti ZMK Technologies GmbH. Rüdiger bude působit jako spoluředitel společnosti ZMK společně s Ingo Leufgenem. 

Petr Groh byl jmenován ředitelem pro nákup a produktový management ARMATURY Group. Zároveň bude působit jako ředitel nákupu ve Vexve Armatury Group.  

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023