Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Jmenování ve Vexve Armatury Group 

Skupina Vexve Armatury Group v rámci posílení svého managementu a realizace strategie provedla dvě nová jmenování do vedoucích funkcí. Ingo Leufgen byl jmenován ředitelem pro segmenty petrochemie a hutnictví. Sami Leinonen byl jmenován provozním ředitelem.

Vexve Armatury Group je předním evropským dodavatelem armatur pro pět zákaznických segmentů: teplárenství, plynárenství, energetika, petrochemie a metalurgie. Díky těmto novým jmenováním zdokonalíme naše obchodní aktivity, využijeme naši prvotřídní provozní základnu a umožníme systematický rozvoj našich týmů a zaměstnanců. 

 Ingo Leufgen byl jmenován ředitelem segmentů pro petrochemii a metalurgii. Ingo bude rovněž působit jako spoluředitel společnosti ZMK Technologies GmbH a bude sídlit především v německém Niederzieru.

Ingo přichází ze společnosti Neles/Valmet a má více než 16 let zkušeností v oboru armatur, začínal v oblasti technického prodeje, přešel k řízení prodeje v Německu a sousedních zemích a také k rozvoji servisních služeb. V poslední době působil jako viceprezident produktového centra pro pohony.

"Příležitost připojit se ke skupině Vexve Armatury Group je skvělá a já pevně věřím ve strategické směřování skupiny. Jsem nadšený z lidí, které zde potkám, a velmi se těším na spolupráci s novým týmem a našimi zákazníky."

Posílení činností skupiny

Vexve Armatury Group má jedinečnou provozní základnu se dvěma továrnami ve Finsku, jednou v České republice a jednou v Německu. Abychom plně využili jejich schopností a systematicky rozvíjeli naše zaměstnance, budou všechny provozy - to znamená výroba, produktový management, konstrukce a nákup - organizovány do jednoho týmu.  Za tímto účelem byl Sami Leinonen jmenován provozním ředitelem (COO) Vexve Armatury Group. Sami bude zároveň působit jako výkonný ředitel společnosti ARMATURY Group a.s. a bude sídlit především v Dolním Benešově v České republice.

Sami nastoupil do Vexve Armatury Group v roce 2021 jako ředitel segmentu hutnictví. Má 20 let zkušeností s vedením výroby, dodavatelského řetězce a managementu v několika průmyslových odvětvích a různých evropských zemích.

"Jsem opravdu nadšený, že mohu být součástí vítězného týmu. Svou dosavadní cestu ve Vexve Armatury Group jsem si užil a věřím, že společně s celou skupinou jsme schopni dosáhnout provozní dokonalosti ve všech našich segmentech."  

Další jmenování v organizaci Vexve Armatury Group

Rüdiger Klein byl jmenován technickým ředitelem společnosti ZMK Technologies GmbH. Rüdiger bude působit jako spoluředitel společnosti ZMK společně s Ingo Leufgenem. 

Petr Groh byl jmenován ředitelem pro nákup a produktový management ARMATURY Group. Zároveň bude působit jako ředitel nákupu ve Vexve Armatury Group.  

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu