Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Hutní armatury v roce 2022 a v budoucnu

Rok 2022 je pro segment hutních armatur ve společnosti ARMATURY Group a.s. opravdu přelomovým rokem. Jak jste již byli informováni, na začátku roku vznikla samostatná obchodní skupina, která se pod vedením Samiho Leinonena zabývá prodejem a službami pro hutní podniky na celém světě.

Na podporu jejich aktivit byl vytvořen nový katalog hutních armatur, který je již koncipován zcela jinak než všechna předešlá vydání. Jedná se o ucelený přehled vyráběných speciálních armatur pro hutní závody, bez rozměrových tabulek a detailních popisů. Katalogové listy budou zasílány zákazníkům v případě jejich zájmu o konkrétní typ armatury. Nový katalog zahrnuje i nové typy armatur, a hlavně zohledňuje investici do nového obráběcího centra, které nám právě v oblasti hutních armatur umožňuje vyrábět ještě větší světlosti armatur.Novinky v oblasti hutních armatur

  • horkovzdušná šoupátka – C63.6 typ136 – rozšíření do DN 2000
  • dvoupákové klapky – C61.4 typ141 – rozšíření do DN 3000
  • trojpáková klapka – C61.4 typ141A – nový typ uzavírací klapky
  • brýlové šoupátko s elektroovládáním – C62.2 typ129A – rozšíření do DN 3000 (nahrazuje typ129B, který se už nevyrábí)
  • brýlové šoupátko s hydraulickým ovládáním – C62.3 typ139 – rozšíření do DN 3000   
  • klapka uzavírací trojexcentrická – C61.3 typ140A – rozšíření do DN 2000
  • klapka regulační – C65.1 typ124 – rozšíření do DN 4000

Vývoj v dalším období

V následujícím období se chce společnost ARMATURY Group zaměřit na rozšíření spolupráce s koncovými zákazníky a s projektovými organizacemi, a to především v oblasti západní Evropy.  Firma se zaměřuje zejména na zákaznické úpravy jednotlivých typů armatur. Její specialisté a odborníci vždy hledají nejlepší možné technické řešení, vhodné pro konkrétní provozní podmínky a potřeby klienta. Velmi důležitá je také zpětná vazba od zákazníků, protože pomáhá k neustálému zdokonalování. ARMATURY Group disponuje zkušeným týmem techniků, kteří jsou schopni zákazníkovi poskytnout konzultace a poradentství, které patří mezi velmi potřebné služby, zejména při řešení specifických a náročných provozních požadavků. 

V budoucnu chce společnost rozšířit portfolio armatur o nové typy, které budou potřebné při nových směrech výroby železa. Snížení uhlíkové stopy při výrobě surového železa je určitě důležité téma pro budoucnost a ARMATURY Group sleduje nové trendy a nechce zůstat pozadu při vývoji nových typů armatur. 

Pro více informací: Petr Heider, technický ředitel


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu