Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Armatury v oblacích, případová studie o 5 NEJ….

V rámci podpory prodeje se na obchodním oddělení ARMATURY Group objevila myšlenka vytvořit první e-book v historii této společnosti. Základní myšlenkou bylo vytvořit zajímavou případovou studii, která na konkrétním projektu popíše naše dovednosti, um, zkušenosti a aktivní zákaznický přístup, na kterém si naše společnost velmi zakládá. Studie je vytvořena pro naše stávající i potenciální klienty a jejím posláním je podpořit prodej a propagovat firmu.

Volba zakázky byla jasná

Prvním důležitým bodem bylo zvolit zajímavou zakázku, které by se tato případová studie mohla týkat. Obchodní manažeři spolu s marketingovým oddělením zvolili zakázku pro Třinecké železárny, která se právě expedovala. Jednalo se o dodávkou dvou kusů brýlového šoupátka C62.2 113 typ 129AE AG DN 2000 a dvou kusů uzavíracích klapek L32.63 DN 2000 s elektropohony.

Cílem zakázky byla modernizace a unifikace provozu, a armatury z dílny ARMATURY Group tak nahradily původní kousky, které fungovaly jako hlavní uzávěry v potrubním systému a proudil jimi mokrý topný hutní plyn. Nové armatury tak musely splňovat nejen všechny nároční požadavky stávajícího provozu a legislativy, ale také musely být šetrné k životnímu prostředí.

Výsledkem bylo 5 nej…

Samostatná výroba celé sestavy trvala 4 měsíce, a předcházelo jí několik jednání o návrhu designu, požadavcích zákazníka a také se projednávaly velmi náročné provozní podmínky, následovaly konstrukční práce a technologická příprava výroby. Armatury se totiž musely umístit do výšky 40 metrů a také se na místo musely „provléci“ malým otvorem ve střeše ocelárny, tomu předcházela velmi náročná a složitá nadrozměrná doprava.

Výsledkem byla nejen zakázka, které byla nejsložitější, nejtěžší a nejkomplikovanější, měla nejvíce součástí, s montáží nejvýše, ale také i e-book, který celou tuto zakázka popisuje od samého začátku příprav, až po finální testování na místě.

Pokud vás zajímají podrobnosti o tomto jedinečném projektu, napište na LinkedIn ARMATURY Group nebo se přímo obraťte na svého obchodního zástupce v ARMATURY Group.

V ARMATURY Group mají rádi velké výzvy!

Pro více informací: Zdeněk Kročil, vedoucí prodeje Střední Evropa | Hutnictví

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu