Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Paul Gustavsson byl jmenován novým generálním ředitelem Vexve Armatury Group

Společnost Vexve Armatury Group s potěšením oznamuje, že k datu 23. ledna 2024 byl novým generálním ředitelem jmenován Paul Gustavsson.

Skupina Vexve Armatury Group, přední evropský výrobce armatur, s potěšením oznamuje jmenování Paula Gustavssona novým generálním ředitelem s účinností od 23. ledna 2024. Toto jmenování podtrhuje závazek společnosti Vexve umožnit přechod k nízkouhlíkové budoucnosti společně se svými zákazníky. Jussi Vanhanen, který byl generálním ředitelem Vexve Armatury Group posledních sedm let, opouští vedení společnosti, ale zůstává investorem.

Paul Gustavsson je lídrem se zkušenostmi z několika severských průmyslových společností. Jeho působení na pozici generálního ředitele ve společnostech Nordkalk Oy Ab a Britax Group Ltd. spolu s téměř dvacetiletými zkušenostmi z automobilového průmyslu představují pevný základ pro stanovení strategického směru společnosti Vexve do budoucna.

"Vexve s potěšením vítá Paula Gustavssona na pozici nového generálního ředitele. Jeho bohaté zkušenosti s vedením středně velkých průmyslových společností se dokonale shodují s našimi růstovými ambicemi do budoucna. Jsme přesvědčeni, že pod Paulovým vedením dosáhneme dalšího úspěchu a rozvoje naší společnosti. Současně chci jménem představenstva poděkovat Jussimu Vanhanenovi za jeho tvrdou práci a vedení, během něhož společnost Vexve Armatury Group učinila výrazný posun jako přední výrobce armatur na vybraných trzích," říká Kari Lehtinen, předseda představenstva společnosti Vexve.

Paul Gustavsson dodává: "Připojit se ke společnosti VAG je pro mě čest a těším se, že budu moci stavět na pevných základech, které položil Jussi Vanhanen a tým manažerů. Těším se na spolupráci s talentovaným týmem společnosti, abychom dosáhli našich cílů stát se jedním z předních světových výrobců armatur pro energetickou infrastrukturu."

Jussi Vanhanen, odstupující generální ředitel, zůstává i nadále významným investorem ve společnosti. "Bylo skutečně potěšující sledovat, jak se společnost Vexve rozvíjí jako přední firma v oboru a jak její tým roste v kompetencích i sebevědomí a zároveň dosahuje dobrých výsledků v průběhu neustále se měnící ekonomické situace. Přestože bylo mé rozhodnutí věnovat se po sedmi letech ve společnosti jiným zájmům obtížné, jsem přesvědčen o schopnosti týmu pokračovat v rozvoji a dosahovat výkonů na nejvyšší úrovni. Chci vyjádřit velké poděkování našim zaměstnancům, obchodním partnerům a našemu oddanému vlastníkovi, společnosti DevCo Partners."

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023

Také v letošním roce jsme se vydali na největší výstavu v oblasti energetiky, na ADIPEC probíhající od 2. do 5. října v Abú Dhabí. Jde o jednu z nejvýznamnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu na světě a společnost ARMATURY Group u toho nemohla chybět.
Pozdrav z veletrhu ADIPEC 2023