Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Nick Adcock byl jmenován nevýkonným členem správní rady Vexve Armatury Group Oy

Dne 7. září 2022 byl pan Nick Adcock jmenován členem představenstva společnosti Vexve Armatury Group Oy (dále "Vexve Armatury Group", "Skupina", "Společnost"). Pan Adcock dosud působil jako výkonný ředitel divize Trillium Valves & Services (dříve Weir Flow Control) a prezident společností IMI CCI a Bopp & Reuther. V současné době působí jako nezávislý poradce v oblasti měření a regulace. Současně s tímto jmenováním odstoupí z představenstva společnosti Lauri Stadigh, který ve funkci ředitele představenstva působil více než šest let.

"Vexve Armatury Group nadále posiluje svou vedoucí pozici ve vybraných oblastech specializovaných aplikací, které jsou poháněny celosvětovým přechodem k nízkouhlíkové budoucnosti. Rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti Nicka Adcocka v tomto odvětví budou pro představenstvo důležitým přínosem při dělání pokroků na této společné cestě. Jménem celé Skupiny s potěšením vítám Nicka v představenstvu. Zároveň bych rád poděkoval panu Laurimu Stadighovi za jeho velký přínos týmu během jeho působení," říká Kari Lehtinen, předseda představenstva Vexve Armatury Group.

Po tomto jmenování tvoří představenstvo společnosti Kari Lehtinen (předseda), Otto Kukkonen (místopředseda), Tomio Pihkala, Kalle Reponen, Markku Simula a Nick Adcock.

Pro vice informací kontaktujte: 

Vexve Armatury Group

Místopředseda Otto Kukkonen

Mobil: +358 50 346 3487

E-mail: otto.kukkonen@devco.fi

Vexve Armatury Group ve zkratce

Vexve Armatury Group je předním evropským dodavatelem armatur pro kritické provozní podmínky, zejména v energetice a energeticky náročných aplikacích. Skupina je známá svou vynikající kvalitou výrobků, rychlými dodacími lhůtami v kombinaci s prvotřídním zákaznickým servisem. Skupina Vexve Armatury Group dodává své výrobky do více než 70 zemí a zaměstnává přibližně 750 lidí v továrnách ve Finsku, České republice a Německu. Cílem Skupiny je být předním poskytovatelem náročných řešení při dodávkách průmyslových armatur při přechodu na nízkouhlíkovou budoucnost.

DevCo Partners ve zkratce

DevCo je dlouhodobě orientovaný aktivní vlastník a investor, který se věnuje budování předních světových společností na vybraných úzce specializovaných trzích. DevCo poskytuje svým společnostem strategickou podporu, významné provozní a finanční zdroje na podporu zásadních změn v jejich výkonnosti. Společnost DevCo je v současné době vlastníkem tří globálních lídrů v oblasti specializovaných firem: Vexve Armatury Group, Medix Biochemica a Bluefors.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
PF 2023

PF 2023

Vážení obchodní přátelé, do Vánoc zbývá pár dní a u nás v Dolním Benešově je krásně bílo. Je téměř čas začít s přípravami na nový rok a já vám chci poděkovat za spolupráci v roce 2022. Rok 2022 pro nás všechny nebyl jednoduchý, myslím, že nikdo nemohl očekávat, co všechno se v roce 2022 stalo. Válka na Ukrajině ovlivnila jak nás všechny, tak i naši společnost. Přes všechny překážky a potíže jsme tvrdě pracovali na upevňování našich stávajících obchodních vztahů a na hledání nových trhů a zákazníků.
PF 2023
Společná premiéra na Valve Worldu dopadla na výbornou!

Společná premiéra na Valve Worldu dopadla na výbornou!

Mezinárodní veletrh s konferencí pro průmysl armatur, největší svého druhu v Evropě, se konal na přelomu listopadu a prosince v německém Düsseldorfu. Pro skupinu Vexve Armatury Group to byla velké premiéra. Poprvé se totiž mezinárodní odborné veřejnosti společně představili společnosti ARMATURY Group, Vexve a ZMK Technologies pod jedním brandem jako jeden TÝM!
Společná premiéra na Valve Worldu dopadla na výbornou!
Vexve Armatury Group posiluje svou pozici akvizicí Armatury Group GmbH

Vexve Armatury Group posiluje svou pozici akvizicí Armatury Group GmbH

Vexve Armatury Group získala společnost Armatury Group GmbH, která dosud distribuovala armatury společnosti ARMATURY Group pro segmenty energetiky, plynu a metalurgie v Rakousku a Německu. Akvizice posiluje přítomnost skupiny Vexve Armatury Group zejména v regionu DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko).
Vexve Armatury Group posiluje svou pozici akvizicí Armatury Group GmbH
25 tunové brýlové šoupátko pro Indii

25 tunové brýlové šoupátko pro Indii

Ve výrobním závodě ARMATURY Group a.s. v Dolním Benešově jsme vyrobili ekologické brýlové šoupátko DN 1800. Toto šoupátko o váze 25 tun je určeno pro hutní závod v Indii.
25 tunové brýlové šoupátko pro Indii