Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Klapky z výrobních hal ARMATURY Group opět podpoří zelenou energii

Společnost ARMATURY Group vyrobila tři kusy uzavíracích klapek o jmenovité světlosti od 1800 mm po 2000 mm pro filipínskou vodní elektrárnu. Klapky typu L32.71 pro PN 10 a PN 6 budou sloužit jako uzavírací armatury k úplnému otevření nebo uzavření průtoku pracovní kapaliny v potrubním systému.

Společnost GUGLER Water Turbinex GmbH podepsala smlouvu se společností Kiangan Mini Hydro Corporation na návrh, dodávku, instalaci a uvedení do provozu Francisových turbín. Francisova turbína nese své jméno po Jamesi B. Francisovi, který v roce 1849 vyvinul tento typ vodních turbín. V dnešní době patří tyto turbíny v energetice mezi nejpoužívanější a využívají se k výrobě elektrické energie ve vodních elektrárnách.

Cílovou destinací jsou Filipíny

Právě pro tyto Francisovi turbíny dodala společnost ARMATURY Group své klapky, které budou zabudovány ve vodní elektrárně na Filipínách. Elektrárna se nachází v blízkosti řek Asin a Hungduan. Pracovním médiem bude říční voda.

Společnost GUGLER Water Turbines GmbH je předním dodavatelem nejmodernější turbínové techniky, dodávající všechny typy Francisových, Kaplanových a Peltonových turbín a souvisejících elektromechanických zařízení pro malé a střední vodní elektrárny. GUGLE Water Turbines GmbH také dodává v celosvětovém měřítku speciální turbíny, jako jsou například mikroturbíny, kontejnerové, sifonové turbíny či turbíny pro potrubí s pitnou vodou.  

Pro více informací: Erwin Fuchs-Fuchs, manažer prodeje | PLYN

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?

Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?

Na poli veletrhů a výstav jsme stále aktivní! Od 14. - 16. března se budeme účastnit konference ASIA 2023 Hydropower & Dams Conference až v daleké Malajsii ve městě Kuala Lumpur. Náš tým ze segmentu Energetiky zde bude mít svůj stánek, tak se nezapomeňte zastavit!
Kde se můžeme potkat v nadcházejících měsících?
Nové šoupátko na plyn

Nové šoupátko na plyn

Významným trhem v oblasti plynárenství je polský trh, na který společnost ARMATURY Group úspěšně dodává již řadu let, zejména kulové kohouty typ K92. Kromě kulových kohoutů přicházejí také požadavky na speciální typ šoupátek určených zejména na médium zemní plyn.
Nové šoupátko na plyn
Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska

Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska

V září loňského roku přijala společnost ARMATURY Group zakázku na šoupátka s nestoupajícím vřetenem typu S33.5 a prodloužením ovládání. Tato podmínka od zákazníka byla z důvodu umístění šoupátek v místě, kde je nedostatek prostoru a není možno šoupátka ovládat místně přímo na konci hřídele.
Šoupátka S33.5 s nestandartním nátěrem míří do Rakouska
Kulový kohout 24” za 30 dní!

Kulový kohout 24” za 30 dní!

V říjnu minulého roku přišla od maďarského zákazníka společnosti ARMATURY Group poptávka na výrobu kulového kohoutu K92. 24” Class 600 bez jediné zmínky o požadovaném termínu dodání. O měsíc později se zákazník ozval se zájmem o tento kulový kohout a požadavkem na jeho dodání ještě do konce roku 2022.
Kulový kohout 24” za 30 dní!