Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

ADIPEC 2021, aneb úspěšná účast na výstavě

Společnost ARMATURY Group se po roce nucené pauzy způsobené pandemií COVID-19 zúčastnila výstavy ADIPEC 2021, která se konala ve dnech 15. – 18. listopadu v Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech. Tato výstava je jednou z nejprestižnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu ve světě a zřejmě nejdůležitější v regionu Blízkého a Středního Východu.

Stánek ARMATURY Group byl součástí expozice jejího lokálního partnera, firmy Al Ghaith. Celou výstavu i souběžnou konferenci provázela přísná protiepidemická opatření, do areálu výstaviště měli přístup pouze očkovaní návštěvníci a vystavovatelé, kteří se navíc k očkování museli prokazovat i PCR testem, který nesměl být starší než 96 hodin. I přes tato opatření byla návštěvnost výstavy velmi vysoká, bylo zjevné, že to byla první příležitost takovéhoto rozsahu po delší době. 

Poutavý stánek a nekončící debaty

Stánek společnosti ARMATURY Group poutal velkou pozornost během celé doby trvání výstavy, pracovníci stánku byli v permanentním kontaktu s návštěvníky, kteří měli zájem o jejich výrobky. Návštěvníci stánku byli především manažeři různých firem ze zemí Perského Zálivu, střední Asie i Dálného Východu, Evropy či Afriky, kteří hledali potenciální dodavatele výrobků pro chystané investiční akce i pro možnosti běžné distribuce. Další část návštěvníků tvořili stávající zákazníci nebo dodavatelé materiálů. Pro obě strany tak výstava představovala možnost prodiskutovat dosavadní vzájemné obchodní vztahy a výhledy do budoucna. Zajímavou část návštěvníků tvořili mladí technici z místních firem, kteří byli na výstavě za získáním zkušeností, takže se zástupci ARMATURY Group často setkávali s otázkami typu „Co je to za produkt?“ a „K čemu to slouží a jak to funguje?“. 

Společnost ARMATURY Group na výstavě ADIPEC navázala mnoho nových kontaktů především ze zemí Blízkého a Středního Východu, které by do budoucna mohly představovat zajímavé obchodní příležitosti. Tento region je jednou z nejvýznamnějších oblastí těžby ropy a plynu a účast v projektech, které zde již probíhají nebo jsou teprve ve fázi přípravy, by firmě mohla přinést nemalý objem zakázek. „Chceme pokračovat v dodávkách armatur, především kulových kohoutů pro firmu ADNOC a naším cílem budou i další podobní koncoví uživatelé z tohoto regionu,“ komentuje účast na výstave Stanislav Herudek, manažer prodeje. 

Prezentace ARMATURY Group na takovéto akci znamená i jistou prestiž firmy jako předního výrobce armatur, proto se společnost plánuje účastnit i dalšího ročníku této výstavy.

Pro více informací: Stanislav Herudek, manažer prodeje


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Nová organizace obchodu – představujeme vedoucí manažery

Nová organizace obchodu – představujeme vedoucí manažery

S novým rokem přišla již dříve zmiňovaná změna v organizaci obchodu v ARMATURY Group. Vedení skupiny Vexve Armatury Group, jejíž součástí ARMATURY Group je, přijalo na jaře roku 2021 novou strategii skupiny na roky 2021-2024. Mezi hlavní body strategie patří přesné vymezení oblastí, ve kterých se skupina bude do budoucna dále rozvíjet. Je to těchto pět průmyslových segmentů: plyn, energetika, hutnictví, teplárenství a petrochemie.
Nová organizace obchodu – představujeme vedoucí manažery
Rok 2021 pohledem statistik

Rok 2021 pohledem statistik

Jak vypadal rok 2021 v ARMATURY Group? Kam se nejvíce vyváželo a které armatury jsou nejprodávanější? Přesně to vám prozradíme v tomto článku, kde se podíváme na rok 2021 v ARMATURY Group z pohledu statistik.
Rok 2021 pohledem statistik
Šoupátka velkých světlostí reprezentují ARMATURY Group v Nizozemsku

Šoupátka velkých světlostí reprezentují ARMATURY Group v Nizozemsku

Společnost ARMATURY Group v roce 2021 obdržela velmi významnou zakázku, a sice na dodávku 23 kusů šoupátek S33.4, v dimenzích od DN 1000 až DN 1400. Zákazníkovi, kterým je společnost TATA Steel v nizozemském Ijmuidenu, byla tato zakázka expedována na konci roku.
Šoupátka velkých světlostí reprezentují ARMATURY Group v Nizozemsku
A zase ten vodík!

A zase ten vodík!

Vodík stále patří mezi nejdiskutovanější témata současnosti, a dotýká se celého světa. ARMATURY Group také dbá na životní prostředí a podporuje každý projekt, který se týká přechodu na zelenou. Součástí těchto projektů je i Vodíková strategie pro podporu klimaticky neutrální Evropy. A tak se ve společnosti stále častěji setkávají s požadavky na armatury, které budou vyhovovat vodíkovému provozu.
A zase ten vodík!