Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

Aktivity na Blízkém východě

Jedním ze strategických cílů společnosti ARMATURY Group je expanze na nové trhy a hledání nových příležitostí. Zajímavým exportním trhem se jeví Kuvajt, země bohatá na naleziště ropy a zemního plynu. Z toho důvodu se tam v polovině června vydali zástupci ARMATURY Group Stanislav Herudek a Sivaram Jayaraman na sérii jednání a prezentací pro potenciální zákazníky v této zemi, vklíněné mezi Irák a Saúdskou Arábii.
Místní zástupce ARMATURY Group v Kuvajtu, společnost Al Mulla Group, zorganizovala kromě zmiňovaných prezentací i seminář, který měl za účel představit jak firmu Al Mulla Group, tak především společnost ARMATURY Group širokému spektru potenciálních zákazníků na jednom místě. Kromě prezentací proběhla diskuse, během níž účastníci semináře měli příležitost klást dotazy. Jejich zájem směřoval především k různým typům armatur, které ARMATURY Group vyrábí, materiálovým a konstrukčním provedením a situaci na trhu obecně. Po této diskusi následovala ještě série dvoustranných jednání. 

Základním předpokladem pro dodávání armatur do Kuvajtu je nutnost schválení místními státními společnostmi KOC (Kuwait Oil Company) a KNPC (Kuwait National Petroleum Company). „Na schvalovacích procesech nyní intenzivně pracujeme, abychom v horizontu několika měsíců obě schválení dostali a mohli se účastnit výběrových řízení na dodávky armatur, které obě tyto společnosti vyhlašují. Díky vysoké poptávce po ropě a zemním plynu se v celé oblasti Blízkého a Středního východu budují nová zařízení na zpracování těchto surovin a navyšují kapacity stávajících provozů, což pro naši společnost může představovat nové příležitosti k expanzi na tyto trhy,“ uvedl vedoucí prodeje Zámoří v ARMATURY Group Stanislav Herudek.

Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023