Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

ADIPEC 2021, aneb úspěšná účast na výstavě

Společnost ARMATURY Group se po roce nucené pauzy způsobené pandemií COVID-19 zúčastnila výstavy ADIPEC 2021, která se konala ve dnech 15. – 18. listopadu v Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech. Tato výstava je jednou z nejprestižnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu ve světě a zřejmě nejdůležitější v regionu Blízkého a Středního Východu.

Stánek ARMATURY Group byl součástí expozice jejího lokálního partnera, firmy Al Ghaith. Celou výstavu i souběžnou konferenci provázela přísná protiepidemická opatření, do areálu výstaviště měli přístup pouze očkovaní návštěvníci a vystavovatelé, kteří se navíc k očkování museli prokazovat i PCR testem, který nesměl být starší než 96 hodin. I přes tato opatření byla návštěvnost výstavy velmi vysoká, bylo zjevné, že to byla první příležitost takovéhoto rozsahu po delší době. 

Poutavý stánek a nekončící debaty

Stánek společnosti ARMATURY Group poutal velkou pozornost během celé doby trvání výstavy, pracovníci stánku byli v permanentním kontaktu s návštěvníky, kteří měli zájem o jejich výrobky. Návštěvníci stánku byli především manažeři různých firem ze zemí Perského Zálivu, střední Asie i Dálného Východu, Evropy či Afriky, kteří hledali potenciální dodavatele výrobků pro chystané investiční akce i pro možnosti běžné distribuce. Další část návštěvníků tvořili stávající zákazníci nebo dodavatelé materiálů. Pro obě strany tak výstava představovala možnost prodiskutovat dosavadní vzájemné obchodní vztahy a výhledy do budoucna. Zajímavou část návštěvníků tvořili mladí technici z místních firem, kteří byli na výstavě za získáním zkušeností, takže se zástupci ARMATURY Group často setkávali s otázkami typu „Co je to za produkt?“ a „K čemu to slouží a jak to funguje?“. 

Společnost ARMATURY Group na výstavě ADIPEC navázala mnoho nových kontaktů především ze zemí Blízkého a Středního Východu, které by do budoucna mohly představovat zajímavé obchodní příležitosti. Tento region je jednou z nejvýznamnějších oblastí těžby ropy a plynu a účast v projektech, které zde již probíhají nebo jsou teprve ve fázi přípravy, by firmě mohla přinést nemalý objem zakázek. „Chceme pokračovat v dodávkách armatur, především kulových kohoutů pro firmu ADNOC a naším cílem budou i další podobní koncoví uživatelé z tohoto regionu,“ komentuje účast na výstave Stanislav Herudek, manažer prodeje. 

Prezentace ARMATURY Group na takovéto akci znamená i jistou prestiž firmy jako předního výrobce armatur, proto se společnost plánuje účastnit i dalšího ročníku této výstavy.

Pro více informací: Stanislav Herudek, manažer prodeje


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!

Ve dnech 19.–22. 2. 2024 prošla naše společnost auditem API. Jednalo se o náročný, detailně zaměřený audit napříč celou společností, který měl specifické požadavky jak na produkty Vexve Armatury dle normy API 6D, tak na celý systém dle API Spec. Q1.
Stavíme na kvalitě: Úspěšný audit API za námi!
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve

Vexve Armatury Group je předním evropským poskytovatelem náročných řešení armatur pro energetiku a vybraná energeticky náročná odvětví. Od 1. února 2024 bude skupina Vexve Armatury Group a tři společnosti, které pod ni spadají – Vexve Oy, ARMATURY Group a.s. a ZMK Technologies GmbH – vystupovat pod společnou značnou ”Vexve”.
ARMATURY Group, ZMK Technologies a Vexve spojují své síly pod značkou Vexve
Historicky první GAS Conference 2023

Historicky první GAS Conference 2023

Ve dnech 5. a 6. 12. tohoto roku jsme uspořádali historicky první plynárenskou konferenci ve společnosti ARMATURY Group. Akce se konala v příjemném prostředí v polském Krakově a rozdělila se do dvou částí. První den, po představení účastníků a firem, jsme prezentovali naše výrobky, reference a certifikáty, včetně unifikace, kterou již někteří zákazníci využívají, což nám umožňuje zkrátit termíny dodání o několik týdnů. Velký zájem mezi přítomnými vyvolal odpolední blok přednášek zaměřený na vodík, jeho přepravu plynárenskou soustavou a skladování. Sdíleli jsme zde naše zkušenosti ze zkoušek, následných analýz a závěrů, a rovněž jsme popisovali plány v této oblasti na nejbližší období. Na závěr jsme poskytli prostor krátkým prezentacím našich významných zákazníků, aby představili své aktivity a podělili se o zkušenosti ze vzájemné spolupráce. Celý blok přednášek provázely četné odborné otázky účastníků.
Historicky první GAS Conference 2023