Načítání obsahu...
Aktuality
Aktuality

ADIPEC 2021, aneb úspěšná účast na výstavě

Společnost ARMATURY Group se po roce nucené pauzy způsobené pandemií COVID-19 zúčastnila výstavy ADIPEC 2021, která se konala ve dnech 15. – 18. listopadu v Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech. Tato výstava je jednou z nejprestižnějších výstav v oboru těžby ropy a plynu ve světě a zřejmě nejdůležitější v regionu Blízkého a Středního Východu.

Stánek ARMATURY Group byl součástí expozice jejího lokálního partnera, firmy Al Ghaith. Celou výstavu i souběžnou konferenci provázela přísná protiepidemická opatření, do areálu výstaviště měli přístup pouze očkovaní návštěvníci a vystavovatelé, kteří se navíc k očkování museli prokazovat i PCR testem, který nesměl být starší než 96 hodin. I přes tato opatření byla návštěvnost výstavy velmi vysoká, bylo zjevné, že to byla první příležitost takovéhoto rozsahu po delší době. 

Poutavý stánek a nekončící debaty

Stánek společnosti ARMATURY Group poutal velkou pozornost během celé doby trvání výstavy, pracovníci stánku byli v permanentním kontaktu s návštěvníky, kteří měli zájem o jejich výrobky. Návštěvníci stánku byli především manažeři různých firem ze zemí Perského Zálivu, střední Asie i Dálného Východu, Evropy či Afriky, kteří hledali potenciální dodavatele výrobků pro chystané investiční akce i pro možnosti běžné distribuce. Další část návštěvníků tvořili stávající zákazníci nebo dodavatelé materiálů. Pro obě strany tak výstava představovala možnost prodiskutovat dosavadní vzájemné obchodní vztahy a výhledy do budoucna. Zajímavou část návštěvníků tvořili mladí technici z místních firem, kteří byli na výstavě za získáním zkušeností, takže se zástupci ARMATURY Group často setkávali s otázkami typu „Co je to za produkt?“ a „K čemu to slouží a jak to funguje?“. 

Společnost ARMATURY Group na výstavě ADIPEC navázala mnoho nových kontaktů především ze zemí Blízkého a Středního Východu, které by do budoucna mohly představovat zajímavé obchodní příležitosti. Tento region je jednou z nejvýznamnějších oblastí těžby ropy a plynu a účast v projektech, které zde již probíhají nebo jsou teprve ve fázi přípravy, by firmě mohla přinést nemalý objem zakázek. „Chceme pokračovat v dodávkách armatur, především kulových kohoutů pro firmu ADNOC a naším cílem budou i další podobní koncoví uživatelé z tohoto regionu,“ komentuje účast na výstave Stanislav Herudek, manažer prodeje. 

Prezentace ARMATURY Group na takovéto akci znamená i jistou prestiž firmy jako předního výrobce armatur, proto se společnost plánuje účastnit i dalšího ročníku této výstavy.

Pro více informací: Stanislav Herudek, manažer prodeje


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  
Pozvánka na METEC

Pozvánka na METEC

METEC 2023! Nejvýznamnější světový veletrh hutnictví, odlévání oceli a výroby oceli se bude konat v Düsseldorfu od 12. do 16. června 2023. Společnost ARMATURY Group a.s. bude jeho součástí! Najdete nás v hale 1 na stánku A10.
Pozvánka na METEC
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany

Podzim loňského roku přinesl pro naši společnost významný úspěch, když jsme získali prestižní zakázku na dodávku devíti kusů speciálních uzavíracích klapek L32.61 PN 6 o průměru DN 1800 pro provoz v Jaderné elektrárně Dukovany. Tento významný projekt představuje nejen doklad naší odbornosti a kvality, ale také posílení naší role na poli energetiky.
Moderní a spolehlivé uzavírací klapy DN 1800 dodány pro Jadernou elektrárnu Dukovany
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku

Vedoucí hráči v oblasti teplárenství a energetiky, společnosti ARMATURY Group a Vexve, oznámily významný krok směrem k posílení svého postavení na polském trhu. Obě společnosti se rozhodly spojit své síly a vytvořit úzkou spolupráci, která přinese synergické výhody pro jejich zákazníky. Tato spolupráce je součástí skupiny Vexve Armatury Group.
Vexve a ARMATURY Group spojují síly v Polsku
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu

Podnikatelské mise českých dodavatelů vodíkových technologií do Nizozemska se uskutečnila ve dnech 9. až 11. května 2023. Cílem byla prezentace českých společností v oblasti vodíku na veletrhu World Hydrogen Summit & Exhibition 2023. Summit se uskutečnil v Rotterdamu, kde se letos prezentovalo na 350 vystavovatelů ze 108 zemí světa. Společnost ARMATURY Group byla přitom!
Vodíková mise v Nizozemsku ukázala cestu