O společnosti / Kariéra / Zaměstnanci

Zaměstnanci

Společnost ARMATURY Group a.s. patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele opavského regionu.

Ve společnosti ARMATURY Group si plně uvědomujeme strategickou roli, kterou v dosahování vytýčených cílů sehrávají naši zaměstnanci. Víme, že můžeme dosáhnout svých cílů a strategických záměrů jedině díky svým zaměstnancům a jejich osobním přínosům.

Odborně připravení, motivovaní a loajální zaměstnanci jsou pro nás tou nejvyšší a trvalou hodnotou, o kterou ve společnosti pečujeme. 

Od svých zaměstnanců očekáváme profesionální přístup k práci, spolupráci při realizaci firemních cílů a maximální snahu o neustálé zlepšování všech procesů na všech úrovních.

Svým zaměstnancům nabízíme nejen velmi zajímavé výdělky, ale rovněž možnosti dalšího vzdělávání a celou řadu bonusů, mezi kterými jsou například 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a další. 

Dlouhodobě nabízíme uplatnění odborníkům i absolventům strojírenských oborů, zejména obráběčům kovů, operátorům CNC strojů, karuselářům, horizontářům, zámečníkům, absolventům středních průmyslových škol. V THP pozicích jde o obchodní zástupce, konstruktéry, technology a nákupčí. 

Při přípravě budoucích odborníků spolupracujeme se základními i středními školami v okolí. Podílíme se i na vypracování závěrečných i diplomových pracích absolventů vysokých škol.

Ve společnosti ARMATURY Group zaměstnáváme zhruba 600 zaměstnanců.
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!