O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group na světovém veletrhu Valve World Expo 2016

14. 12. 2016 - Přelom listopadu a prosince patřil již dlouho očekávané a pro armaturářský svět tak významné události - Valve World Expo 2016. Mezinárodní veletrh průmyslových armatur se tradičně konal v německém Düsseldorfu a společnost ARMATURY Group samozřejmě musela být u toho. 

 

Valve World Expo se koná každé dva roky a zájem o tuto akci stále roste nejen ze strany odborné veřejnosti, ale i ze strany vystavovatelů. Letošního ročníku se zúčastnilo 725 vystavovatelů ze 40 zemí světa, tedy o 60 vystavovatelů více než před dvěma roky.

Stánku společnosti ARMATURY Group dominoval podzemní celosvařovaný kulový kohout K91 o světlosti 30“ a podzemní celosvařované šoupátko S43 o světlosti 12“. Společnost zde poprvé představila novinku svého výrobního programu - kulový kohout s odjíždějícími sedly kov x kov, který vzbudil u odborné veřejnosti obrovský zájem. Také další dva exponáty patří do kategorie speciálních armatur pro velmi náročné provozy. Nerezový kryogenní kulový kohout je vhodný pro použití za velmi nízkých teplot (až -196 °C), zpětná klapka dle ASME Code III. je určená pro jaderné elektrárny.

 

Děkujeme všem návštěvníkům za návštěvu našeho stánku. Velice si vážíme Vašeho zájmu a těšíme se na budoucí spolupráci.

Vaše ARMATURY Group

Fotografie z výstavy si můžete prohlédnout ve Fotogalerii v sekci Události.

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!