O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group má za sebou další úspěšný kvalifikační audit

14. 7. 2016 V prostorách ARMATURY Group a.s. proběhl začátkem června kvalifikační audit společností RWE Česká republika a.s. a RWE Gas Storage, s.r.o.

Zástupcům výše zmíněných firem byl prezentován vyráběný sortiment kulových kohoutů K91 a K92 jak s kombinovaným těsněním, tak s těsněním kov x kov, jejich konstrukční provedení, výhody, montážní podmínky, požadavky na servis a údržbu apod. Auditoři následně absolvovali prohlídku výrobního závodu, kde monitorovali celý výrobní proces od příjmu materiálu přes obrobnu, montáže, zkoušení, povrchové úpravy až po balení a expedici.

„Závěr tohoto setkání byl pozitivní. ARMATURY Group úspěšně prošla kvalifikačním auditem a bude zařazena do databáze dodavatelů společností RWE ČR a RWE Gas Storage,“ komentuje obchodní zástupce Rostislav Rakús a dodává: „Jsme připraveni účastnit se výběrových řízení na kulové kohouty a navázat na dosavadní úspěšnou spolupráci. Těšíme se na nové výzvy.“

Společnost RWE zajišťuje prodej zemního plynu a elektřiny, patří mezi pět nejvýznamnějších energetických koncernů v Evropě. ARMATURY Group dodává do plynárenství kulové kohouty již od roku 2000.  Z nedávných zakázek jmenujme například dodávku obřích kulových kohoutů DN 1400 a řady dalších od DN 50, které spolehlivě pracují na liniových částech a kompresních stanicích po celé České republice. 

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!