O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group vystavovala v Íránu

13. 5. 2016: Ve dnech 5. - 8. května 2016 se v hlavním íránském městě Teheránu konal 21. ročník mezinárodního veletrhu IRAN OIL SHOW, zaměřený na těžbu ropy, plynárenství, petrochemii a rafinérství. Této výstavy se společnost ARMATURY Group aktivně mohla účastnit poté, co došlo k uvolnění sankčních režimů vůči Íránu.

IRAN OIL SHOW patří k nejprestižnějším veletržním akcím v teritoriu. Tento veletrh je pořádán Národní íránskou ropnou společností (NIOC) za účelem akvizice nových partnerů, dodavatelů i subdodavatelů pro své stávající a plánované projekty. Jsou zde představovány nové trendy od materiálu počínaje a službami spojenými s tímto sektorem konče. Výstavy se zúčastnilo celkem 1600 vystavovatelů z řad lokálních, státních nebo mezinárodních společností ze 40 zemí světa a každoročně toto číslo narůstá. Výstavu dle předběžných odhadů navštívilo více než 200 000 odborníků.

„Expozice naší společnosti byla připravena s maximálním důrazem na linii aktuálního jednotného designu AG a utvářela společnosti dobrou image,“ komentuje ohlasy na náš stánek ředitel zahraničního obchodu Západ Jiří Bartusek a pokračuje: „Plně si uvědomujeme potenciál tohoto trhu, maximálně usilujeme o obnovení úspěšné spolupráce z předešlých let a navazujeme tak na systematickou práci v přípravě na aktivní proniknutí na tento trh.“ 

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!