O společnosti / Aktuality

Zástupci ARMATURY Group na veletrhu TUBE 2016

18. 4. 2016: Veletrh TUBE patří k mezinárodně nejvýznamnějším akcím v oblasti výroby trubek, rour a potrubních systémů. Tato akce se koná každé dva roky v německém Düsseldorfu. Letos proběhla začátkem dubna a navštívili ji také zástupci ARMATURY Group.

Tento veletrh je ideálním místem pro prezentaci různých inovativních řešení ve výrobě a opracování trubek od materiálu, strojů, měřící a regulační techniky apod. Setkávají se zde nejen klíčoví odborníci, ale také světové špičky na trhu řady významných průmyslových odvětví.

V letošním roce 2016 se veletrhu TUBE zúčastnilo 1 278 vystavovatelů z 51 zemí světa. Zájem o tuto akci je rok od roku větší. „Veletrh TUBE Düsseldorf pravidelně navštěvujeme. Tato událost je nejlepší příležitostí k návštěvě stávajících a nových dodavatelů z oblasti hutního materiálu. Na jednom místě se vyskytují dodavatelé z celého světa,“ komentuje událost nákupní referentka potrubí a příslušenství Lenka Strnadlová a dodává: „Osobní setkání s našimi dodavateli je velkou výhodou v následné spolupráci. Každého vytipovaného dodavatele navštívíme v jeho stánku, abychom probrali aktuální situaci na trhu a jejich vyhlídky do budoucnosti. Díky této příležitosti se pracovní vztahy s našimi dodavateli utužují, což pomáhá i k lepší komunikaci. Zároveň nám tato událost umožňuje získávat nové kontakty dodavatelů. Proto se již nyní těšíme na další ročník.“

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!