O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group na konferenci o exportních příležitostech do Íránu

14. 4. 2016: Ve středu 23. března proběhla v hotelu International v Brně konference s názvem „Írán - exportní příležitosti a možnosti financování“, která byla zaměřena na export do Íránu a jeho další pravděpodobný vývoj. Byli u toho také zástupci společnosti ARMATURY Group.

Díky postupnému ukončování sankčních režimů vůči Íránu se tato země stává lákadlem pro mnoho světových firem, jelikož v sobě skýtá nemalé možnosti pro obchodování.

Zástupci pořadatelských firem Raiffeisenbank, EGAP, advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners a testovací a certifikační společnost TÜV SÜD Czech hovořili o současném sankčním režimu země, dále se zde rozebírala struktura íránského dovozu a vývozu, specifika uzavírání obchodních smluv dle íránského práva a zmínka byla i o způsobech realizace projektů v rizikových teritoriích.

Toto téma je velice aktuální. ARMATURY Group je stále aktivní v hledání exportních příležitostí a  právě získávání klíčových informací o nových teritoriích je nezbytným předpokladem úspěchu na daném trhu.   

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!