O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group se daří dodávat armatury pro hutní průmysl

7. 3. 2016: Společnost ARMATURY Group je z dlouhodobého hlediska jedním z předních výrobců a dodavatelů armatur a potrubí pro hutní průmysl. S výrobou armatur pro toto odvětví začala společnost již v roce 2000. Od té doby má na svém kontě desítky spokojených zákazníků a stovky armatur spolehlivě fungujících v hutních provozech po celém světě.

„Jedním z našich klíčových zákazníků v oblasti hutního průmyslu je slovenský gigant U. S. Steel Košice, největší výrobce oceli ve střední Evropě,“ říká ředitel prodeje pro Slovenský trh Zdeněk Kročil. Právě obchodním partnerům z této společnosti prezentovali zástupci ARMATURY Group v únoru novinky ve výrobním programu hutních armatur a příslušenství. „Hlavním bodem této prezentace byla možná modernizace a náhrada stávajících armatur na vysoké peci č. 2 v U. S. Steel Košice,“ vysvětluje Zdeněk Kročil a dodává: „Akce podobného typu se uskutečňují zhruba jednou za tři roky nebo dle aktuální potřeby.“

„Mezi naše významné odběratele průmyslových armatur, hutního materiálu a příslušenství se v loňském roce zařadila také slovenská společnost MAKS-D. Prostřednictvím této firmy dodáváme své produkty například na investiční akci Rekonstrukce plynočistírny konvertorů K1 a K2 v Třineckých železárnách,“ upřesňuje Kročil. MAKS-D je stabilním hráčem na trhu se strojně-technologickým zařízením a dodavatelem služeb na klíč.

ARMATURY Group dodává hutní a speciální armatury také do ArcelorMittal Ostrava nebo TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN. V zahraničí jsou to pak především ruské společnosti Severstal, EVRAZ a MMK nebo ukrajinské metalurgické kombináty Zaporizhstal a Azovstal. V minulých letech činila roční produkce armatur pro hutní průmysl cca 200 kusů. Díky nedávným obrovským investicím společnosti ARMATURY Group do výrobních technologií a prostor se produkce těchto armatur větších rozměrů může nadále zvyšovat.

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!