O společnosti / Aktuality

Historicky první DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v ARMATURY Group

V sobotu 19. září se dveře ARMATURY Group otevřely všem zaměstnancům, jejich rodinným příslušníkům, bývalým zaměstnancům a dalším hostům, kteří si tak mohli prohlédnout nově vybudované výrobní i kancelářské prostory společnosti. Den otevřených dveří, který byl zorganizován v této podobě poprvé, se setkal s mimořádným zájmem - přilákal téměř 1 400 návštěvníků.

 

Organizátoři připravili pro návštěvníky prohlídkovou trasu, která začínala buď u jižní vrátnice z ulice Hlučínská, anebo u severního vchodu do areálu z Nádražní ulice. Trasa mířila nejdříve do areálu 2, pak pokračovala do výrobních hal areálu 1 a končila u expediční haly.  Každý návštěvník si mohl prohlédnout pracoviště obroben, montáží, expedice i skladů, lakovnu a další výrobní prostory. „Ačkoliv na sobotu nebyly kvůli bezpečnosti návštěvníků naplánovány žádné výrobní operace, několik obráběcích strojů bylo v činnosti. Buďto na nich byly prováděny konkrétní výrobní operace anebo naši programátoři připravili demo programy. Pro návštěvníky to bylo velmi zajímavé zpestření programu,“ uvedl člen organizačního týmu personální ředitel Ladislav Botur. Součástí prohlídky byly rovněž kancelářské prostory jak ve stávající, tak i v nové části administrativní budovy. Každý měl možnost prohlédnout si prostory a podmínky, v nichž se rodí konstrukce našich produktů anebo obchodní kontrakty.

 

Fotodokumentace významných okamžiků

 

Prohlídka samotná končila v nové expediční hale v areálu 1, kde bylo pro návštěvníky připraveno nejen občerstvení. "Zaměstnanci si mohli připomenout významné momenty v rozvoji firmy na výstavě fotografií, která dokumentovala jak minulost, tak současnost, a popisovala nejvýznamnější milníky v její patnáctileté historii,” přiblížila atmosféru akce další členka organizačního týmu vedoucí marketingu Vladimíra Václavíková. Aby si návštěvníci mohli udělat obrázek o šíři a rozmanitosti výrobního sortimentu, který naše společnost svým zákazníkům nabízí, byla připravena i expozice produktů AG. “Pestrobarevná paleta výrobků zaujala také děti, které výstavku proměnily v dětské hřiště. Za zmínku stojí i velkoformátová projekce časosběrného filmu. Návštěvníci mohli zhlédnout jedinečný dokument, který v pouhých desíti minutách zachytil dva a půl roční budování nových hal a administrativní budovy a nabízí netradiční letecký pohled na celý komplex budov ARMATURY Group a jejich technologické vybavení,” dodala Vladimíra Václavíková. Pro návštěvníky byly připraveny drobné dárečky a pro děti atrakce ve formě dvou skákacích hradů.

   

    „Celá akce se připravovala několik týdnů, na přípravě jsme si dali opravdu záležet, abychom návštěvníkům připravili zajímavý a zábavný program. Chtěli jsme, aby vnímali tu velkou proměnu, kterou naše společnost prošla. Udělali jsme maximum pro to, aby organizace Dne otevřených dveří byla na profesionální úrovni,“ odkrývá zákulisí akce Ladislav Botur. Organizátoři vytýčili trasy, označili je popiskami, vytvořili program, zajistili expozici, film, fotodokumentaci… „Pozvali jsme jak stávající, tak bývalé zaměstnance a ostatní hosty. Dopředu jsme zjišťovali zájem o akci, abychom věděli, kolik lidí můžeme očekávat a jak tedy připravit i občerstvení. Zájem byl obrovský a podle reakcí návštěvníků si troufám říct, že se jim náš Den otevřených dveří líbil. Bylo moc příjemné sledovat, jak se o své zážitky dělí zástupci „staré“ a „nové“ generace pracovníků ARMATURY Group,” uzavírá Ladislav Botur.

 

 

Reportáž o této významné akci naleznete zde.

Fotografie ze Dne otevřených dveří naleznete v naší fotogalerii zde.

 

 

 

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!