O společnosti / Aktuality

Společnost ARMATURY Group již letos vyexpedovala přes 700 ks armatur do Alžírska

Z pohledu dodávek do severní Afriky se rok 2015 zapíše do historie společnosti ARMATURY Group jako velmi úspěšný. Během března a dubna se společnosti ARMATURY Group podařilo vyexpedovat přesně 719 kusů armatur, které budou sloužit k přepravě zemního plynu po celém Alžírsku. Dodávky, které se skládaly ze dvou zakázek, obsahovaly především kulové kohouty K92, dále pak kulové kohouty K91, klapky a ventily, vše v rozsahu DN 50 až 500 a PN 16, 25 a 100. Přes 350 tun nákladu ve 250 bednách putovalo nejprve kamiony do přístavu v Belgických Antverpách a následně lodí do Alžírských přístavů Alžíru a Oranu.

Alžírsko není pro společnost ARMATURY Group nikterak neznámým exportním teritoriem. S tamějšími partnery započala společnost spolupráci již v roce 2011, kdy se objevily první náznaky možných dodávek. V roce 2013 pak již společnost ARMATURY Group do Alžírska vyvezla na 170 kusů kulových kohoutů K92 v pěti zakázkách.

V následujícím roce bude do Alžírska exportována další velká zakázka - armatury v hodnotě 3 100 000 EUR, které jsou v současné době již z části ve výrobě.

 

Fotogalerii naleznete ZDE  

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!