O společnosti / Aktuality

ARMATURY Group na výstavě ACHEMA 2015

V polovině června se ARMATURY Group a.s. představila na mezinárodní odborné výstavě ACHEMA v německém Frankfurtu nad Mohanem.

Tato výstava je zaměřená na chemický, farmaceutický a potravinářský průmysl a zúčastnilo se jí přibližně 3 800 vystavovatelů z více než 100 zemí světa, mezi nimiž nesměla chybět i společnost ARMATURY Group, která v daných oblastech průmyslu vidí prostor pro budoucí uplatnění.

Moderní stánek podtrhující firemní image

Design stánku odpovídal grafické linii, kterou oddělení marketingu nastavilo na veletrhu Valve World 2014 a uplatnilo také letos na výstavě EXPO GAS v Polsku. Na opticky malé ploše vznikl moderní, příjemně vyvážený stánek podtrhující firemní image. Součástí expozice byla šoupátka a kulové kohouty menších světlostí využívané právě v tomto odvětví. Zaměstnanci společnosti se plně a s úsměvem věnovali všem návštěvníkům, kterými byli především současní, ale i noví potenciální zákazníci.

Účast na výstavách takového typu má pro ARMATURY Group zásadní význam, jedná se o skvělou příležitost k navázání osobního kontaktu se svými stávajícími a novými potencionálními zákazníky.

 

Fotografie z výstavy ACHEMA 2015 naleznete v naší fotogalerii zde.

 
zpět
Rychlé vyhledávání

Zadejte název

Rychlé vyhledání zastoupení

Zvolte zastoupení ve Vaší zemi a kontaktuje nás!